112

Mężczyzna ukradł dwie butelki alkoholu po czym uciekł. Trwają poszukiwania

13 października w jednym ze sklepów na ulicy Burschego w Tychach doszło do kradzieży. Mężczyzna zabrał ze sklepu dwie butelki alkoholu, po czym uderzył i popchnął ochroniarza, zbiegając z miejsca zdarzenia. Policja prosi o kontakt osoby, które mogą znać podejrzanego.

Na stronie Komendy Miejskiej Policji w Tychach pojawił się komunikat o poszukiwaniach sprawcy kradzieży rozbójniczej, do jakiej doszło w jednym ze sklepów. Według ustaleń Policji, agresywny mężczyzna wtargnął do sklepu, po czym zabrał z półki dwie butelki alkoholu. Najprawdopodobniej w wyniku interwencji ochroniarza doszło do przepychanki, która skończyła się uderzeniem pracownika sklepu z pięści w twarz oraz popchnięciem. Chwilę potem, mężczyzna opuścił sklep ze zdobyczą, nie płacąc za zabrany towar.

W toku postępowania Policja wyodrębniła wizerunek sprawcy, utrwalony najprawdopodobniej na skutek zrzutów z monitoringu. W związku z tym zdarzeniem, na stronie Komendy Miejskiej Policji pojawił się apel do mieszkańców Tychów, aby każdy, kto rozpoznaje podejrzanego mężczyznę widocznego na prezentowanych zdjęciach, niezwłocznie skontaktował się z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

Komisariat mieści się na Alei Bielskiej 46. Kontakt możliwy jest również pod numerem telefonu 47 85 512 80, numerem alarmowym 112 oraz adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji o zdarzeniu można przeczytać na stronie Komendy Miejskiej Policji.

Comments powered by CComment

Nowiny Tyskie - nowy portal informacyjny z Tychów. Dzielimy się z Wami wszystkim co ważne dla mieszkańców naszego regionu.

Media społecznościowe

© 2020 © MediaOperator - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Search