Gdzie zorganizować imprezę okolicznościową w Tychach? Biały Obrus zaprasza!

Imprezy okolicznościowe jak urodziny, chrzciny, komunie czy wesela wymagają wielu przygotowań. Nic więc dziwnego, że wiele osób woli zorganizować tego rodzaju przyjęcie w restauracji, niż w zaciszu własnego domu. Cóż, z pewnością na gastronomicznej mapie Tychów wyróżnia się Dom Przyjęć „Biały Obrus”, który swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Poznajcie ją!

Biały Obrus - lokal na wyłączność

Biały Obrus to Dom Przyjęć w Tychach, który może pochwalić się niezwykłą lokalizacją. Lokal leży w spokojnej i cichej części miasta, a dokładniej przy ulicy Żwakowskiej 40. W sąsiedztwie znajdują się dwa stawy, a także Park na Sublach. Obiekt jest całkowicie zamknięty, posiada własne miejsca parkingowe. Nie da się ukryć, że organizacja przyjęcia w tym miejscu, odbędzie się w spokojnej, kameralnej atmosferze. Naturalnie nasuwa się pytanie, jakie przyjęcia organizuje Biały Obrus. A no, imprezy okolicznościowe jak na przykład:

  • Chrzciny,
  • Roczki,
  • Komunie,
  • Urodziny,
  • Wesela (do 40 osób),

Sala wyposażona jest w :

- klimatyzację, wentylację,
- sprzęt audiowizualny ( projektor, ekran, nagłośnienia)
- dostęp do Internetu,
- oświetlenie umożliwiające nadanie Sali wybranej kolorystyki.

Dodatkowo goście mają do dyspozycji:

- ogród z tarasem a dla dzieci domek, huśtawki, zjeżdżalnię,
- prywatny parking.

Osoby, które zdecydują się na organizację przyjęcia w Białym Obrusie otrzymują lokal na wyłączność. W tracie przyjęcia goście mogą liczyć na pomoc i koordynację managera. Na życzenie przygotowywany jest w pełni wyposażony kącik dla dzieci. Warto podkreślić, że Biały Obrus specjalizuje się również w organizacji:

- cateringów
- spotkań biznesowych,
- konferencji, szkoleń, a także wigilii firmowych.

Biały Obrus wynajmuje sprzęt cateringowy m.in. namioty, krzesła, stoły, zastawę.

Gdzie zorganizować imprezę okolicznościową w Tychach? Biały Obrus zaprasza!

Pyszna kuchnia i Indywidualne podejście

Biały Obrus słynie z wybornych dań, które na długo zapadają w pamięć. Potrawy są przygotowywane na miejscu. Kuchnia oparta jest na najlepszych tradycyjnych recepturach. W ich szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Co ciekawe, lokal do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Okazuje się, że to właśnie klient decyduje, co wyląduje w jego menu. Poprzez wycenę przyjęcia, klient samodzielnie dobiera dania, a Biały Obrus tworzy personalizowaną wycenę, a następnie przesyła ją na wskazany adres e-mail. Cena menu zawiera dodatkowo wystrój stołów, obsługę kelnerską, dekoracje kwiatowe oraz kawę, herbatę i wodę niegazowaną z cytryną bez limitu. Warto wspomnieć, że klient może wnieść we własnym zakresie alkohol i nie ponosi z tego tytułu opłaty korkowej. Wyroby cukiernicze, soki/ napoje – można również dostarczyć we własnym zakresie bądź skorzystać z oferty, którą klient otrzymuje na maila wraz z wyceną. Organizując przyjcie w Białym Obrusie, zaproszeni goście zapamiętają tą imprezę na długo.

Biały Obrus w Tychach – idealne miejsce na organizację imprez okolicznościowych
Biały Obrus zaprasza!

www.bialyobrus.pl
Ul. Żwakowska 40
43-100 Tychy
Tel. 606 185 933
e-mail:
przyjecie@bialyobrus.pl
catering@bialyobrus.pl
biuro@bialyobrus.pl
FACEBOOK || INSTAGRAM