Bieruńscy policjanci zatrzymali poszukiwanego dilera narkotyków. Grozi mu 10 lat więzienia

Kryminalni z Bierunia zatrzymali 33-letniego poszukiwanego mężczyznę. Do już popełnionych przestępstw doszło mu kolejne związane z posiadaniem amfetaminy w mieszkaniu.

Policja Tychy Bieruń

Policjanci z wydziału kryminalnego namierzyli i zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed sądem. Był poszukiwany w celu odbycia kary więzienia za… przestępstwa narkotykowe w tym za handel zakazanymi substancjami. Podczas przeszukania mieszkania, w którym przebywał 33-latek, kryminalni znaleźli amfetaminę, z której można zrobić blisko 300 porcji dilerskich. – Taka ilość narkotyków kwalifikuje się na zarzut posiadania ich znacznej ilości. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 1 roku do 10 lat – informują bieruńscy mundurowi.

Oczekiwanie na decyzję sądu

Poszukiwany mieszkaniec powiatu bieruńsko-lędzińskiego po wykonanych czynnościach procesowych w prokuraturze, trafił prosto za kratki. Teraz 33-latek będzie oczekiwał na kolejną decyzję sądu w swojej sprawie. Za kolejne przestępstwo, za które poszukiwany usłyszał już zarzut, pobyt w areszcie może się przedłużyć.