Bieruńscy policjanci zatrzymali poszukiwanego dilera narkotyków. Grozi mu 10 lat więzienia

Kryminalni z Bierunia zatrzymali 33-letniego poszukiwanego mężczyznę. Do już popełnionych przestępstw doszło mu kolejne związane z posiadaniem amfetaminy w mieszkaniu.

Policja Tychy Bieruń

Policjanci z wydziału kryminalnego namierzyli i zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed sądem. Był poszukiwany w celu odbycia kary więzienia za… przestępstwa narkotykowe w tym za handel zakazanymi substancjami. Podczas przeszukania mieszkania, w którym przebywał 33-latek, kryminalni znaleźli amfetaminę, z której można zrobić blisko 300 porcji dilerskich. – Taka ilość narkotyków kwalifikuje się na zarzut posiadania ich znacznej ilości. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 1 roku do 10 lat – informują bieruńscy mundurowi.

Oczekiwanie na decyzję sądu

Poszukiwany mieszkaniec powiatu bieruńsko-lędzińskiego po wykonanych czynnościach procesowych w prokuraturze, trafił prosto za kratki. Teraz 33-latek będzie oczekiwał na kolejną decyzję sądu w swojej sprawie. Za kolejne przestępstwo, za które poszukiwany usłyszał już zarzut, pobyt w areszcie może się przedłużyć.

czytaj więcej:

Petardy bieruń 23 02 1

Maniak terroryzował Lędziny petardami

Agresor Lędziny

Groził sąsiadce i znieważył policjantów

Policja Tychy

Wysokie mandaty dla pijanych rowerzystów

Max fleischmann 4wc I3 YQA Wp I unsplash 1

Zatrzmanie 4 poszukiwanych i odnalezienie zaginionej

62 692236

Wpadł przez brak maseczki

Niewybuch z II wojny światowej

Niewybuch w bieruńsko-lędzińskim zagajniku

Sprawca fałszywego alarmu bombowego zatrzymany

25-latek sprawcą fałszywego alarmu bombowego!