Bieruńscy policjanci zatrzymali w Katowicach złodzieja rowerów! Grozi mu 5 lat więzienia

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież roweru. Okazało się, że mężczyzna ukradł jeszcze dwa inne! Teraz grozi mu kara 5 lat więzienia.

KMP Bieruń
38 677801

Bieruńscy policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Katowic, który jak się okazało w lipcu 2021 roku na terenie powiatu bieruńsko-lędzińskiego dokonał kradzieży trzech rowerów.

Wpadka przez portal aukcyjny

Do zatrzymania złodzieja doprowadził on sam. Mężczyzna próbował sprzedać skradziony rower na jednym z portali aukcyjnych. Jak informują bieruńscy policjanci właściciel roweru rozpoznał sprzedawany rower i zawiadomił policję. Mundurowi po dokonaniu ustaleń dotarli pod drzwi jednego z mieszkań w Katowicach, gdzie zatrzymali 32-latka. W trakcie dalszych czynności policjanci ujawnili, że mężczyzna dopuścił się jeszcze dwóch kradzieży rowerów w Lędzinach.

5 lat więzienia

Przebywający w bieruńskiej komendzie mężczyzna usłyszał zarzuty. Dzięki zebranemu przez śledczych materiału, złodziejowi postawiono trzy zarzuty. Łączną wartość skradzionych rowerów wyceniono na 3,6 tys. złotych. 32-letni mężczyzna, będzie odpowiadał przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet 5 lat więzienia.

czytaj więcej:

Kradzież kabla w Lędzinach

Bieruńscy policjanci zatrzymali złodzieja kabli

Policja Bieruń

Podsumowanie akcji „Bezpieczny cyklista”

Amfetamina w Bieruniu

Bieruń: 16-latek miał przy sobie amfetaminę

Josh nuttall e Tr HM Jw I5ro unsplash

Bieruńscy policjanci złapali złodzieja rowerów!

Neonbrand J Xg7 Yq5b1w E unsplash

Dwóch 20-latków zatrzymanych nad Łysiną

Mika baumeister J5yo GZ Ldp SI unsplash

Tyska policja ostrzega przed cyberprzestępcami!

LPR

Lądowisko dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego