Bieruńscy policjanci zatrzymali w Katowicach złodzieja rowerów! Grozi mu 5 lat więzienia

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież roweru. Okazało się, że mężczyzna ukradł jeszcze dwa inne! Teraz grozi mu kara 5 lat więzienia.

KMP Bieruń
38 677801

Bieruńscy policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Katowic, który jak się okazało w lipcu 2021 roku na terenie powiatu bieruńsko-lędzińskiego dokonał kradzieży trzech rowerów.

Wpadka przez portal aukcyjny

Do zatrzymania złodzieja doprowadził on sam. Mężczyzna próbował sprzedać skradziony rower na jednym z portali aukcyjnych. Jak informują bieruńscy policjanci właściciel roweru rozpoznał sprzedawany rower i zawiadomił policję. Mundurowi po dokonaniu ustaleń dotarli pod drzwi jednego z mieszkań w Katowicach, gdzie zatrzymali 32-latka. W trakcie dalszych czynności policjanci ujawnili, że mężczyzna dopuścił się jeszcze dwóch kradzieży rowerów w Lędzinach.

5 lat więzienia

Przebywający w bieruńskiej komendzie mężczyzna usłyszał zarzuty. Dzięki zebranemu przez śledczych materiału, złodziejowi postawiono trzy zarzuty. Łączną wartość skradzionych rowerów wyceniono na 3,6 tys. złotych. 32-letni mężczyzna, będzie odpowiadał przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet 5 lat więzienia.

czytaj więcej:

Kradzież kabla w Lędzinach

Bieruńscy policjanci zatrzymali złodzieja kabli

Amfetamina w Bieruniu

Bieruń: 16-latek miał przy sobie amfetaminę

Josh nuttall e Tr HM Jw I5ro unsplash

Bieruńscy policjanci złapali złodzieja rowerów!

Mika baumeister J5yo GZ Ldp SI unsplash

Tyska policja ostrzega przed cyberprzestępcami!

Hand 984170 1920

Kolejni domowi oprawcy zatrzymani

Policja

Zmiany na policyjnych stanowiskach kierowniczych

LPR

Lądowisko dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego