Biura w Tychach! Sprawdź Atrion

Wybór biura to jedna z najważniejszych biznesowych decyzji, od której zależy przyszłe funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Kwestie doboru lokalizacji, metrażu, czy ogólnego designu, rzutują na komfort pracy, wizerunek organizacji, ale także jego renomę. Dobrze przemyślana decyzja może więc w znacznym stopniu przyczynić się do rozwoju firmy, ułatwiając jednocześnie jej prowadzenie. Ale pozostaje pytanie, jak znaleźć biuro idealne?

Atriontychy

Charakter i wielkość firmy

Wybór biura podyktowany jest wieloma czynnikami. Jednak jednym z głównych jest rodzaj prowadzonego biznesu, a także jego wielkość. Poszukując odpowiedniej przestrzeni biurowej, nie sposób jest nie uwzględnić ilości pracowników i charakteru działania. Mikro przedsiębiorstwa potrzebują innych rozwiązań, niż duże korporacje, a agencje kreatywne są zainteresowane innymi aspektami niż biura rachunkowe. Specyfika branży i zadania spoczywające na pracownikach bezpośrednio determinują decyzje co do rodzaju biura. Poza tym firmy, w których na porządku dziennym są spotkania z kontrahentami, konferencje i przyjmowanie klientów muszą uwzględnić w doborze lokalu jego funkcje użytkowe takie jak – sale konferencyjne, gabinety, a często także parking.

Lokalizacja biura

Ogromne znaczenie dla przedsiębiorstwa ma sam adres siedziby. Do przedsiębiorstwa ulokowanego w centrum miasta o wiele łatwiej jest dojechać, co w przypadku firmy funkcjonującej w formie B2B, stanowi ogromną zaletę. Usytuowanie w centralnej części metropolii oznacza także dostępność punktów strategicznych – sklepów, urzędów, czy punktów usługowych. Załatwienie spraw organizacyjnych zwykle nie wiąże się z kilkugodzinną przeprawą przez zakorkowane miasto, a spotkania biznesowe odbywają się w zaplanowanym terminie bez dodatkowych opóźnień. Biurowiec w centrum miasta wydaje się więc idealnym rozwiązaniem dla organizacji, które chcą uniknąć trudności komunikacyjnych. Biura Tychy są zlokalizowane w samym sercu tyskiej strefy przemysłowej, dlatego doskonale wpasowują się w potrzeby współczesnych przedsiębiorstw.

Atrion – przyjazna przestrzeń do pracy

Powoli odchodzi się od perspektywy, w której biuro jest niemal całkowicie zamkniętym pomieszczeniem z w pełni sformalizowaną strukturą. Współczesne biurowce to przede wszystkim miejsca, w których realizujemy codzienne obowiązki, spotykamy się z zespołem, klientami i kontrahentami, tworzymy nowe strategie, wymyślamy innowacyjne produkty, planujemy, uczymy się, ale też… odpoczywamy! Atrion to przestrzeń, która uwzględnia wszystkie aspekty nowoczesnego biura. Poza ogromnym komfortem pracy oferuje także innowacyjne rozwiązania, technologie i oryginalny design. To miejsce, które tworzy harmonię między dynamicznie prosperującym biznesem a rytmem natury. Biurowiec dostosowany jest do zmieniających się potrzeb pracowników, którzy w pracy wykonują szereg zadań, ale też odpoczywają. Regeneracja jest niezmiernie ważna i ma duży wpływ na efektywność i kreatywność, dlatego biurowiec wyposażony jest w bistro, aneksy socjalne, a także strefy wypoczynki! W trosce o komfort pracownika, ale także jego efektywność.

Sprawdź Atrion – sprawdź tę wyjątkową przestrzeń, dzięki której odkryjesz nowe możliwości swojego biznesu!