Butelką w drzwi kierowcy tyskiego autobusu!

Jak poinformował portal noweinfo.pl, 28 lipca nieznany sprawca rzucił butelką w drzwi od kabiny kierowcy autobusu linii 262. Zdarzenie miało miejsce 3 dni przed wydarzeniami w Katowicach.

Komentarz jaki otrzymał portal noweinfo.pl od rzecznika prasowego PKM Tychy, Michała Kasperczyka tłumaczy, że do zdarzenia doszło 28 lipca 2021 r. około godziny 21:00 przy przystanku al. Niepodległości. Butelką miała rzucić jakaś kobieta. PKM Tychy posiada nagranie z monitoringu znajdującego się w autobusie i przygotowuje odpowiednią dokumentację przed zgłoszeniem sprawy na policję. Kierująca, która w tym czasie prowadziła autobus linii 262 obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim.

Kontrowersje związane z wydarzeniami w Katowicach

Zdarzenie, które miało miejsce w Tychach 28 lipca 2021 r. nie ma nic wspólnego z wydarzeniami z Katowic z 31 lipca 2021 r. kiedy to 31-letni kierowca autobusu ZTM śmiertelnie potrącił 19-letnią kobietę. Przed autobusem, na ulicy, toczyła się bójka. Chuligani biegli również za i obok autobusu. Na filmie, który nagrała osoba stojąca niedaleko autobusu widać, jak kierowca rusza mimo że przed nim są ludzie. Autobus uderza w stojącą tyłem do niego młodą kobietę i wciąga ją pod podwozie. Kierowca autobusu odjechał z miejsca wypadku. Obecnie kierowcy grozi nawet dożywocie.

czytaj więcej:

Dotychczas uruchomiono już 10 metrolinii Docelowo będzie ich ponad 30

Nowa linia ułatwi dojazd w rejon kopalni KWK Piast

Kawa

Kawa na przystanku Tychy Tęcza

Sportowcy pomagali w schronisku

Miejskie Schronisko w Tychach wstrzymuje adopcje

Nathan fertig y0 Herw KQL Mk unsplash

Tyski Społecznik Roku 2021

L 2

Najzdolniejsi uczniowie tyskich szkół wyróżnieni

P&R Tychy PKP

Tyskie wielopoziomowe parkingi będą ogólnodostępne

Juan manuel vargas t G St Wfx PJCI unsplash

Ukradli dwie gałki lodów. Teraz grozi im 10 lat więzienia!