Byłeś świadkiem wypadku? Możesz pomóc Policji

Jak pisze na swojej stronie internetowej tyska policja, poszukiwani są świadkowie zdarzeń drogowych, mających miejsce w październiku 2020 roku.

Car crash

Z zeszłym miesiącu, miało w Tychach miejsce kilka wypadków, których sprawcy do tej pory nie zostali złapani. W związku z tym faktem, policja w Tychach umieściła na swojej stronie internetowej apel do osób, które mogły być świadkami tych zdarzeń.

Jak podaje Komenda Miejska Policji, między 11 października od godziny 14, a 12 października do godziny 6.30, nieznany sprawca najechał na zaparkowany przy ulicy Długiej 52 samochód marki Toyota Yaris. Samochód został uszkodzony. Winowajca odjechał z miejsca wypadku.

Inne zdarzenie, którego sprawcy poszukuje policja miał miejsce 21 października, ok godziny 14.15 na Alei Bielskiej, na jezdni w kierunku Alei Niepodległości. Według danych policji, nieznany sprawca najechał na tył samochodu marki Toyota Yaris, po czym uciekł z miejsca wypadku.

Policja poszukuje także świadków zdarzenia, które miało miejsce 25 października, między godziną 9.30 a 10.15 na ulicy Sadowej w rejonie 23, gdzie nieznany sprawca wjechał w zaparkowany przed sklepem Greenpunkt szary samochód marki Renault Megane. Sprawca oddalił się z miejsca wypadku.

Osoby, które mogły być świadkami wymienionych powyżej zdarzeń proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji. Komisariat mieści się na Alei Bielskiej 46. Więcej informacji i dane do kontaktu dostępne są na stronie głównej Komendy Policji.

czytaj więcej:

Jeremy gallman wsfw 16qrf0 unsplash

Miasto Tychy rozda 500 bonów na żywe choinki!

Centrum Przesiadkowe Bieruń

Remont budynku dworca w Bieruniu na finiszu!

Policyjne zabezpieczenia w Tychach

Kolejny raz ponad 300 policjantów zabezpieczało mecz

Ghita chaoui i Kf6z XU7gu8 unsplash

Monorail z Tychów do Gliwic?

Dewastacja obiektu sportowego w Tychach

Dewastacja obiektu sportowego w mieście

Drogi w mieście

Dlaczego drogi w mieście nie spełniają standardów?

L 7

Tychy wymienią system oświetlenia w mieście