Byłeś świadkiem wypadku? Możesz pomóc Policji

Jak pisze na swojej stronie internetowej tyska policja, poszukiwani są świadkowie zdarzeń drogowych, mających miejsce w październiku 2020 roku.

Car crash

Z zeszłym miesiącu, miało w Tychach miejsce kilka wypadków, których sprawcy do tej pory nie zostali złapani. W związku z tym faktem, policja w Tychach umieściła na swojej stronie internetowej apel do osób, które mogły być świadkami tych zdarzeń.

Jak podaje Komenda Miejska Policji, między 11 października od godziny 14, a 12 października do godziny 6.30, nieznany sprawca najechał na zaparkowany przy ulicy Długiej 52 samochód marki Toyota Yaris. Samochód został uszkodzony. Winowajca odjechał z miejsca wypadku.

Inne zdarzenie, którego sprawcy poszukuje policja miał miejsce 21 października, ok godziny 14.15 na Alei Bielskiej, na jezdni w kierunku Alei Niepodległości. Według danych policji, nieznany sprawca najechał na tył samochodu marki Toyota Yaris, po czym uciekł z miejsca wypadku.

Policja poszukuje także świadków zdarzenia, które miało miejsce 25 października, między godziną 9.30 a 10.15 na ulicy Sadowej w rejonie 23, gdzie nieznany sprawca wjechał w zaparkowany przed sklepem Greenpunkt szary samochód marki Renault Megane. Sprawca oddalił się z miejsca wypadku.

Osoby, które mogły być świadkami wymienionych powyżej zdarzeń proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji. Komisariat mieści się na Alei Bielskiej 46. Więcej informacji i dane do kontaktu dostępne są na stronie głównej Komendy Policji.

czytaj więcej:

Światło

Petycja mieszkańców w sprawie oświetlenia boiska

L

Napis Tychy i tyska „Żyrafa” na pomarańczowo. Dlaczego?

Studio dekorasyon vngzm4 P2 B Ts unsplash

Pracownicy TZUK uczą się zmian klimatu

Zameczek Myśliwski w Promnicach

Zamek Myśliwski w Promnicach. Jak przebiega remont?

Pojemnik na nakrętki Tychy

Nowy pojemnik na nakrętki w mieście!

Zabezpieczenia podczas meczu w Tychach

Ponad 300 policjantów zabezpieczało mecz

Bar Papry

Czy przy Paprocanach pojawi się nowy lokal gastronomiczny?