Clödie w Tychach. Koncert „nowej Bonnie Tyler”

Klaudia Trzepizur znana scenicznie jako Clödie będzie w sobotę 16 marca gwiazdą wieczoru w tyskim Art Musić Club. Utalentowana wokalistka pop-rockowa dała się poznać z potężnego głosu i stylu przywodzącego na myśl divy lat 80. ubiegłego wieku.

Klaudia "Clödie" Trzepizur

Młoda, charyzmatyczna wokalistka obdarzona jetdrapieżnym i niecodziennym głosem, którym uwiodła polski internet i widzów programu The Voice of Poland. Dała się poznać z coverów wielkich ballad sprzed lat - przebojów Małgorzaty Ostrowskiej „It’s a Heartache” Bonnie Tyler, do której jest od tamtej pory porównywana, oraz „Zombie” The Cranberries. Te nagrania to istny test możliwości wokalnych - i Clödie zdała ten test (chciałoby się powiedzieć - śpiewająco).


Jej wersja „Zombie” ma obecnie aż trzydzieści sześć milionów odtworzeń na YouTube, gdzie fani nie szczędzą też komplementów i pozdrowień z całego świata.

- Przecież to jest lepsze niż oryginał.. nie mam słów. Będę tego słuchał po każdym meczu reprezentacji żeby dalej móc być dumny z tego, że jestem Polakiem - żartuje jeden z komentujących,

Sobotni koncert Klaudii w Tychach rozpocznie się o godzinie 19; bilety w cenie 50/60 złotych dostępne w sieci GoOut.net i w klubie w dniu koncertu.