Decathlon w Tychach? Sprawdziliśmy sugestie mieszkańców

Kilka dni temu, zapytaliśmy naszych obserwatorów na Facebook'u - jakich sklepów brakuje w Tychach? Odpowiedzi jest oczywiście tyle, ilu komentujących. Warto jednak zwrócić uwagę na najczęściej pojawiające się sugestie.

Image processing20201107 9719 1rsnuqt

Na pierwszym miejscu - Decathon. Sklep sportowy z wieloma rodzimymi markami, które zyskują popularność zarówno wśród sportowców jak i amatorów. Konkurencyjne ceny i naprawdę dobra jakość wykonania - sprawiły, że Polacy pokochali te sklepy. W regionie jest ich coraz więcej. Niestety - mieszkańcy Tychów - do najbliższego sklepu jechać muszą... aż do Mikołowa czy Katowic.

Nowa Castorama - to widocznie za mało. Wśród sugestii także LEYRO MERLIN, ale przede wszystkim... Ikea. Obecnie w Polsce działa 11 szwedzkich sieciówek. Polacy już ponad dekadę temu zarazili się skandynawską wizją prostoty, wzornictwa i doskonałego zagospodarowania wnętrz. Mieszkańcy, którym marzy się Ikea... niestety, mogą się nie doczekać. Jeden z internautów trafnie komentuje wybór...

Ponadto znane sieciówki takie jak Mango, Zara i inne sklepy odzieżowe. Wiele osób zwróciło również uwagę, na zwiększającą się liczbę sklepów wielkopowierzchniowych kosztem małych, osiedlowych sklepików. Okazuje się, że mieszkańcom brakuje lokalnych marek. Być może spożywczych, być może odzieżowych. Tego nie udało się ustalić.

zdj. Decathlon Polska

czytaj więcej:

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez Sp z o o

W szpitalu w 2021 r. przyszło na świat 459 dzieci!

271295774 455531656133553 5333053432141418429 n

Wojewoda Wieczorek wstrzymuje powołanie tyskiego DPS

Zielone Czeki

Bieruń otrzymał nagrodę m. in. za walkę ze smogiem

Wizyta Patryka w TLT

Fan trolejbusów zwiedził zajezdnię TLT

Osiedle A

Nagroda dla tyszan za udział w spisie

Modernizacja zajezdni PKM Tychy

Oficjalne otwarcie zajezdni PKM Tychy

Tyskie Centrum Wolontariatu zaprasza na spotkania

Ruszają spotkania otwarte w Tyskim Centrum Wolontariatu