Droga w kierunku Tychów została całkowicie zablokowana. Na zjeździe z S1 doszło do śmiertelnego wypadku

Do tragicznego wypadku doszło na zjeździe z Drogi Ekspresowej S1 w Mysłowicach. Kierujący oplem wypadł z drogi, w wyniku czego samochód uderzył w drzewo. Pomimo reanimacji służb mężczyzna zmarł. Zjazd z drogi S1, łączącej na tym odcinku Sosnowiec z Tychami, został zablokowany. Służby wyznaczyły objazd przez Imielin.

Wypadek

Do zdarzenia doszło we wtorek, 22 listopada około godziny 5:48. Kierujący samochodem marki Opel 52-letni mężczyzna z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu prowadzona była reanimacja mężczyzny, niestety bezskutecznie. Do śmiertelnego wypadku doszło na węźle Kosztowy (kierunek Bielsko-Biała).

Zjazd z drogi S1, łączącej na tym odcinku Sosnowiec z Tychami, został zablokowany. Wyznaczono objazd przez Imielin. Mężczyzna, który zginął, jechał w kierunku Tychów.

Dwa wypadki równocześnie

Krótko po wypadku na zjeździe z S1 na przeciwległym pasie w kierunku Warszawy doszło do zdarzenia drogowego, w którym zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowego. Droga została zablokowana. Trwa organizacja objazdów. Utrudnienia w obu miejscach mogą potrwać przez dwie-trzy godziny.

Służby apelują, by ze względu na trudne warunki jazdy i śliską nawierzchnię zachować szczególną ostrożność. Zamarznięta jezdnia mogła być przyczyną obu zdarzeń drogowych.

czytaj więcej:

Mika baumeister J5yo GZ Ldp SI unsplash

Tyska policja ostrzega przed cyberprzestępcami!

Cyberprzestępczość

Cyberprzestępczość w Tychach. Policja apeluje o ostrożność

Seniorka

Tyscy strażnicy miejscy pomogli zagubionej seniorce

telefon

Ktoś w Tychach udaje policjanta?

Bmw

Kierowca BMW driftował na jednym z tyskich rond

LPR

Lądowisko dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Drogówka

Nastolatek wjechał w jelenia. "Sądził", że ma prawo jazdy