Fan trolejbusów zwiedził zajezdnię TLT. Wszystko dzięki pomocy mieszkańców Tychów

Tyskie Linie Trolejbusowe poinformowały, że dzięki pomocy mieszkańców 19-letni Patryk zwiedził siedzibę tyskich trolejbusów. Dodajmy - Patryk to osoba w spektrum autyzmu.

Na jednej z grup na portalu Facebook Pani Beata, mama Patryka zapytała w jaki sposób można przekazać tyskim trolejbusom rysunki wykonane przez jej syna. Dodatkowo okazało się, że 19-letni Patryk jest wielkim fanem trolejbusów.

TLT zorganizowało wycieczkę dla Patryka podczas, której pokazali mu swoją zajezdnię. Patryk mógł też przejechać się najnowszymi trolejbusami

– Nie mogliśmy zareagować inaczej - zaprosiliśmy panią Beatę razem z synem do nas na zajezdnię. Okazało się, że Patryk ma dużą wiedzę o trolejbusach! Byliśmy pod wrażeniem. Podczas wizyty pokazaliśmy nasze pojazdy, dyspozytornię, przekazaliśmy drobne upominki i zorganizowaliśmy w sumie dwie przejażdżki - jednym z najnowszych Solarisów Trollino oraz Skodą 14Tr – informują pracownicy TLT.

Treść zamieszczonej prośby o przekazanie rysunku do TLT

–Mój syn Patryk narysował dla TLT Tychy rysunek który chciałabym jakoś przekazać tylko nie wiem jak, a dodam że jest to autystyk i rysuje pięknie. Patryk uwielbia nasze tyskie trolejbusy .Jak ktoś będzie wiedział jak przekazać zdjęcie z tym rysunkiem to proszę o info pozdrawiamy. Marzy mu się taki trolejbus przegubowy i dlatego taki narysował – informowała Pani Beata, mama Patryka.

Rysunek Patryka

Obrazki, które otrzymaliśmy, zawisną w jednym z biur i będą doskonałą pamiątką z odwiedzin Patryka i pani Beaty. Dziękujemy serdecznie i do zobaczenia następnym razem – podziękowali za wizytę pracownicy TLT.

czytaj więcej:

Koniec sporu zbiorowego

Zakończył się spór zbiorowy w PKM Tychy

TLT Tychy zastąpi najstarsze trolejbusy

TLT Tychy zastąpi najstarsze trolejbusy!

Trolejbus Tychy

Trolejbusem do Mikołowa?

Modernizacja zajezdni PKM Tychy

Oficjalne otwarcie zajezdni PKM Tychy

Przystanek

ZTM ogłosił przetarg na nowe wiaty

Samochodem przez Tychy 1995

Tak wyglądały Tychy w 1995 roku!

Zielone Czeki

Bieruń otrzymał nagrodę m. in. za walkę ze smogiem