Fan trolejbusów zwiedził zajezdnię TLT. Wszystko dzięki pomocy mieszkańców Tychów

Tyskie Linie Trolejbusowe poinformowały, że dzięki pomocy mieszkańców 19-letni Patryk zwiedził siedzibę tyskich trolejbusów. Dodajmy - Patryk to osoba w spektrum autyzmu.

Na jednej z grup na portalu Facebook Pani Beata, mama Patryka zapytała w jaki sposób można przekazać tyskim trolejbusom rysunki wykonane przez jej syna. Dodatkowo okazało się, że 19-letni Patryk jest wielkim fanem trolejbusów.

TLT zorganizowało wycieczkę dla Patryka podczas, której pokazali mu swoją zajezdnię. Patryk mógł też przejechać się najnowszymi trolejbusami

– Nie mogliśmy zareagować inaczej - zaprosiliśmy panią Beatę razem z synem do nas na zajezdnię. Okazało się, że Patryk ma dużą wiedzę o trolejbusach! Byliśmy pod wrażeniem. Podczas wizyty pokazaliśmy nasze pojazdy, dyspozytornię, przekazaliśmy drobne upominki i zorganizowaliśmy w sumie dwie przejażdżki - jednym z najnowszych Solarisów Trollino oraz Skodą 14Tr – informują pracownicy TLT.

Treść zamieszczonej prośby o przekazanie rysunku do TLT

–Mój syn Patryk narysował dla TLT Tychy rysunek który chciałabym jakoś przekazać tylko nie wiem jak, a dodam że jest to autystyk i rysuje pięknie. Patryk uwielbia nasze tyskie trolejbusy .Jak ktoś będzie wiedział jak przekazać zdjęcie z tym rysunkiem to proszę o info pozdrawiamy. Marzy mu się taki trolejbus przegubowy i dlatego taki narysował – informowała Pani Beata, mama Patryka.

Rysunek Patryka

Obrazki, które otrzymaliśmy, zawisną w jednym z biur i będą doskonałą pamiątką z odwiedzin Patryka i pani Beaty. Dziękujemy serdecznie i do zobaczenia następnym razem – podziękowali za wizytę pracownicy TLT.