FedEx zamów kuriera online z Globkurier

Wysyłaj bezpiecznie i tanio paczki międzynarodowe za pośrednictwem firmy FedEx. Sprawdź, jak zamówić kuriera online.

FedEx zamów kuriera online z Globkurier

FedEx przesyłki międzynarodowe - oferta i cennik

Wysyłanie paczek za granicę jest dziś dziecinnie proste. Wystarczy znaleźć zaufanego przewoźnika w dobrej cenie i zamówić transport z punktu A do punktu B bez wstawania z kanapy. Godną polecenia firmą o ugruntowanej pozycji na rynku jest obecnie kurier FedEx, który specjalizuje się w dostawach na terenie całej Europy, a także do Stanów Zjednoczonych, Azji, a nawet RPA.

Atrakcyjne ceny i terminowość to cechy, które przyciągają kolejnych klientów. FedEx przesyłki międzynarodowe możesz zamówić za pośrednictwem strony operatora GlobKurier: https://www.globkurier.pl/cennik/przesylki-miedzynarodowe/fedex. Sprawdź dostępny cennik, lecz pamiętaj, że zarejestrowani użytkownicy otrzymują specjalne rabaty!

FedEx to firma, która doskonale wypada na tle konkurencji. Proponuje optymalne rozwiązania w zakresie ceny oraz krótkiego czasu dostawy, a dla wartościowych przesyłek, udostępnia możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia.

Jak nadać paczkę kurierem FedEx?

Chcesz skorzystać z usług FedEx? Zamów kuriera online jako firma lub klient indywidualny przez GlobKurier. Kliknij przycisk "wyceń online", a następnie uzupełnij okienka, w których znajdą się: miejsce nadania przesyłki, miejsce jej dostarczenia, waga, wymiary, ilość. Po wciśnięciu czerwonego przycisku "wyceń przesyłkę" pojawią ci się poniżej oferty kilku różnych przewoźników, wraz z przewidywanym terminem dostawy oraz wartością usługi. Wybierz opcję, która będzie dla ciebie najkorzystniejsza.

Kurier FedEx czas dostawy

Tani kurier FedEx może pojawić się w wynikach jako przewoźnik w transporcie lądowym, ale również lotniczym. Jeżeli zależy ci na wysokim priorytecie czasu, najlepszym rozwiązaniem może się okazać zamówienie paczki lotniczej. Cena za taką usługę prawdopodobnie będzie wyższa, lecz wówczas termin dostawy bliższy. Czasem wystarczy, że dopłacisz 10 zł, ale twoja paczka dotrze do celu kilka dni wcześniej. Sprawdzaj obie opcje, by móc wybrać tę, która spełnia twoje oczekiwania.