Gemini Park Tychy ogłasza pierwszego najemcę nowej części obiektu. To popularna sieć

Rozbudowa Gemini Park Tychy jest coraz bliżej finiszu. Centrum handlowe ujawnia pierwszą markę, która pojawi się w nowej, liczącej prawie 7,5 tys. m kw. części obiektu.

Centrum handlowe Gemini Park Tychy

Gemini Park Tychy poszerza swoją ofertę. Największe centrum handlowe w Tychach podpisało właśnie umowę najmu z marką Action. To pierwszy najemca, który pojawi się w nowo rozbudowywanej, części Gemini Park.

Pochodząca z Holandii sieć sklepów jest dziś jedną z najdynamiczniej rozwijających się w Polsce. Posiada już blisko 120 punktów w całym kraju i ponad 1700 w 9 krajach Europy.

W ofercie sklepu będzie można znaleźć aż 6000 produktów w niskich cenach z 14 kategorii. W tym m.in. produktu higieny osobistej i środki czystości, wyposażenie domu i mieszkania, dekoracje, żywność i napoje, produkty DIY, akcesoria biurowe, odzież i akcesoria sportowe, ubrania i dodatki, a także rzeczy niezbędne do ogrodu.

- Rozbudowa Gemini Park postępuje, a to doskonały moment, aby zacząć ujawniać najemców nowej części. Action to marka, która w ostatnich miesiącach podbija polski rynek, tworząc jedną z najszybciej rozwijających się sieci w kraju. Jednym z elementów tego rozwoju będzie nowy sklep Action w większym Gemini Park - mówi Daniel Słuchocki, Gemini Holding.

Sklepy Action stale zyskują na popularności, szybko zdobywając nie tylko rynek, ale przede wszystkim stałych klientów. Wejście tej marki do Gemini Park nie tylko dopełni naszą rodzinną ofertę, wprowadzając do niej wiele nowych elementów, ale przede wszystkim przyciągnie nowych klientów z Tychów i okolic - dodaje.

Action będzie kolejnym najemcą Gemini Park Tychy. Oprócz sklepu sieci, w obiekcie już działają podobne marki jak Dealz, TEDi, Pepco i KiK. W centrum handlowym od niedawna działa także nowy sklep HalfPrice (nowy format CCC).

Nowy sklep Action będzie znajdował na poziomie 0 w nowej części Gemini Park. Jego otwarcie zaplanowane jest na lato tego roku 2021 i co ciekawe, przed otwarciem nowej części galerii. Sama rozbudowa powoli wchodzi w finalną fazę. W efekcie, centrum handlowe zyska ok. 7,5 tys. m kw.

- W nowej części Gemini Park pojawią się m. in. nowe sklepy typu fashion, home czy także lokale gastronomiczne i usługi. Zaawansowane są też prace dotyczące kina. Pandemia nie zahamowała rozwoju galerii, co potwierdza tylko, jak atrakcyjną lokalizacją jest Gemini Park i jak duży potencjał marki dostrzegają w inwestycji w najem w naszym obiekcie - dodaje Daniel Słuchocki.