GKS Tychy z remisem. Coraz większa szansa na grę w Ekstraklasie

13 czerwca 2021r. w Tychach odbył się mecz 34 kolejki Fortuna I liga GKS Tychy – ŁKS Łódź. Mecz zakończył się remisem 1:1. Przed tyskim zespołem mecze barażowe.

W niedzielę 13 czerwca 2021r. na stadionie miejskim w Tychach odbył się mecz GKS Tychy i ŁKS Łódź. Pierwsza połowa meczu pomimo kilku sytuacji bramkowych zakończyła się wynikiem 0:0. Natomiast druga połowa przyniosła w 54 minucie upragnioną dla tyszan bramkę strzeloną przez Sebastiana Stebleckiego z GKS Tychy. Po strzelonej bramce GKS Tychy zamiast szukać okazji do podwyższenia wyniku, cofnął się do obrony. Czego efektem była ofensywna gra zespołu z Łodzi. W doliczonym czasie gry po strzale Ricardinho goście wyrównali wynik, który utrzymał się do końca spotkania. Ostatecznie obie drużyny zakończyły mecz wynikiem 1:1.

GKS Tychy w Ekstraklasie?

Teraz GKS Tychy czekają mecze barażowe. Pierwszy mecz tyszanie rozegrają przeciwko Górnik Łęczna 16 czerwca 2021r. na stadionie miejskim w Tychach. W tym samym dniu odbędzie się spotkanie barażowe Arka Gdynia – ŁKS Łódź. Miejmy nadzieję, że w niedzielę 20 czerwca 2021 po finałowym meczu barażowym będziemy mogli cieszyć się z awansu GKS Tychy do Ekstraklasy.