GKS Tychy z remisem. Coraz większa szansa na grę w Ekstraklasie

13 czerwca 2021r. w Tychach odbył się mecz 34 kolejki Fortuna I liga GKS Tychy – ŁKS Łódź. Mecz zakończył się remisem 1:1. Przed tyskim zespołem mecze barażowe.

W niedzielę 13 czerwca 2021r. na stadionie miejskim w Tychach odbył się mecz GKS Tychy i ŁKS Łódź. Pierwsza połowa meczu pomimo kilku sytuacji bramkowych zakończyła się wynikiem 0:0. Natomiast druga połowa przyniosła w 54 minucie upragnioną dla tyszan bramkę strzeloną przez Sebastiana Stebleckiego z GKS Tychy. Po strzelonej bramce GKS Tychy zamiast szukać okazji do podwyższenia wyniku, cofnął się do obrony. Czego efektem była ofensywna gra zespołu z Łodzi. W doliczonym czasie gry po strzale Ricardinho goście wyrównali wynik, który utrzymał się do końca spotkania. Ostatecznie obie drużyny zakończyły mecz wynikiem 1:1.

GKS Tychy w Ekstraklasie?

Teraz GKS Tychy czekają mecze barażowe. Pierwszy mecz tyszanie rozegrają przeciwko Górnik Łęczna 16 czerwca 2021r. na stadionie miejskim w Tychach. W tym samym dniu odbędzie się spotkanie barażowe Arka Gdynia – ŁKS Łódź. Miejmy nadzieję, że w niedzielę 20 czerwca 2021 po finałowym meczu barażowym będziemy mogli cieszyć się z awansu GKS Tychy do Ekstraklasy.

czytaj więcej:

GKS Tychy

GKS Tychy może mieć nowego właściciela

GKS Tychy dla Ukrainy

Darmowe treningi GKS Tychy

Anne nygard K Ax Ok89 I7 Q unsplash

GKS Tychy ukarany! PZPN podjął decyzję

GKS TYSKIE

Sponsor GKS Tychy ogłoszony

Zabezpieczenia podczas meczu w Tychach

Ponad 300 policjantów zabezpieczało mecz

GKS Tychy

Chwila odpoczynku i powrót do pracy hokeistów GKS Tychy

GKS Tychy

Mecz GKS Tychy z dużym niedosytem