Holi Święto Kolorów w Tychach. Sprawdź szczegóły!

Holi Święto Kolorów odbędzie się już 5 września 2021 roku w Parku Jaworek w Tychach.

John thomas Lt E6 W JVT Gc unsplash

Holi Święto Kolorów odbędzie się 5 września w Parku Jaworek w godzinach od 14:00 do 18:00. Na uczestników będzie czekać muzyka prosto od Dj-ów oraz kolorowe proszki. Ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków.

Czym jest Holi?

Holi Święto Kolorów to gólnopolska edycja robiącego furorę na całym świecie festiwalu z proszkami Holi. Impreza skierowana do wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych! Poczuj magię zabawy, obrzucaj się kolorowymi proszkami holi ze swoimi znajomymi.

Jak informują organizatorzy najważniejsze podczas festiwalu są proszki holi, którymi bawią się uczestnicy wydarzenia. Proszki, które oferujemy pochodzą od największych dostawców na świecie. Są w pełni naturalne, ponieważ wyprodukowane z talku, mąki kukurydzianej i naturalnych barwników spożywczych. Wszystko jest w pełni zmywalne wodą. Nasze proszki posiadają certyfikaty świadczące o przebadaniu ich pod katem norm unijnych. Są nietoksyczne i przyjazne dla skóry (norma EN 71-3 przebadane przez SGS International Lab, UK), niewybuchowe/niepalne (zgodnie z regulacja VDI 2263-1) oraz biodegradowalne.

Covid-19 i organizacja Święta Kolorów

Jak informują organizatorzy w sezonie 2020 zorganizowaliśmy z powodzeniem dziesiątki wydarzeń, zgodnie z wytycznymi sanitarnymi obowiązującymi w trakcie trwania pandemii COVID-19. W tym celu wprowadziliśmy szereg zmian, takich jak między innymi:

  • zliczanie osób przebywających na terenie,
  • większa częstotliwość wyrzutów, aby nie gromadzić dużej liczby osób na placu,
  • udostępniamy środki do dezynfekcji dla uczestników,
  • obowiązek zakrywania ust i nosa,
  • obowiązek utrzymywania dystansu.
Posiadamy wyniki pozytywnych kontroli sanitarnych zaświadczające o właściwej i bezpiecznej organizacji naszych wydarzeń - informują organizatorzy