Kolejne remonty na tyskich drogach. Utrudnień w ruchu należy się spodziewać na m. in. Stoczniowców

Jak informuje Urząd Miasta w Tychach na ternie miasta trwają liczne inwestycje drogowe. Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu w co najmniej czterech ulicach. Kierowcy proszeni są o ostrożną jazdę oraz stosowanie się do znaków.

Google Maps
Remont Stoczniowców

W poniedziałek, 29 sierpnia ruszyły prace remontowe na ulicy Stoczniowców 70, ułożona zostanie tam nowa asfaltowa nakładka. Drogowcy podejmą się renowacji tylko jedna strony drogi - jezdnia w kierunku Glinki na odcinku od al. Bielskiej do ul. Konecznego.

Trzy kolejne remonty w Tychach

Oprócz remontu na Stoczniowców, kierowcy mogą spodziewać się utrudnień na ulicy Edukacji - odcinek jezdni od DK1 do skrzyżowania z ul. Fitelberga. Ruch odbywał się tam wahadłowo.

W następnej kolejności drogowcy prac podejmą się przy ul. Budowlanych - odcinek od Burschego do ul. Barbary oraz ul. Orzeszkowej - odc. od ul. Armii Krajowej do wysokości budynku przy ul. Orzeszkowej 17A.

- W tych miejscach spodziewać się czasowych utrudnień w ruchu, dlatego kierowców prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków - podkreśla w komunikacie UM w Tychach.

czytaj więcej:

Nasadzenia Tychy

Mieszkańcy mogą posadzić drzewo dla swojego dziecka

Png 20211109 003524 0000

Radna apeluje o podświetlenie urzędu na biało-czerwono

Roman lopez Wpw Vfb3 b B4 unsplash

"Postaw na nogi!" pod Żyrafą! Wystąpi Dawid Tomala

In 20210616 123427639

Kolejne skrzyżowanie będzie nieprzejezdne

Zablokowany pojazd

Kolejny kierowca zablokował się pod "Mostem Mistrzów"

Lotto

Niedaleko Tychów ktoś wygrał wielkie pieniądze!

62 661350

Policjanci uświadamiali tyskich seniorów