Kolejne remonty na tyskich drogach. Utrudnień w ruchu należy się spodziewać na m. in. Stoczniowców

Jak informuje Urząd Miasta w Tychach na ternie miasta trwają liczne inwestycje drogowe. Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu w co najmniej czterech ulicach. Kierowcy proszeni są o ostrożną jazdę oraz stosowanie się do znaków.

Google Maps
Remont Stoczniowców

W poniedziałek, 29 sierpnia ruszyły prace remontowe na ulicy Stoczniowców 70, ułożona zostanie tam nowa asfaltowa nakładka. Drogowcy podejmą się renowacji tylko jedna strony drogi - jezdnia w kierunku Glinki na odcinku od al. Bielskiej do ul. Konecznego.

Trzy kolejne remonty w Tychach

Oprócz remontu na Stoczniowców, kierowcy mogą spodziewać się utrudnień na ulicy Edukacji - odcinek jezdni od DK1 do skrzyżowania z ul. Fitelberga. Ruch odbywał się tam wahadłowo.

W następnej kolejności drogowcy prac podejmą się przy ul. Budowlanych - odcinek od Burschego do ul. Barbary oraz ul. Orzeszkowej - odc. od ul. Armii Krajowej do wysokości budynku przy ul. Orzeszkowej 17A.

- W tych miejscach spodziewać się czasowych utrudnień w ruchu, dlatego kierowców prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków - podkreśla w komunikacie UM w Tychach.