Kolejne utrudnienia w ruchu. Wymiana nakładki na ul. Towarowej

Od poniedziałku 19 lipca 2021 r. możemy spodziewać się utrudnień w ruchu za rondem Strefowym na ul. Towarowej w okolicy sklepu Castorama. Tempo prac będzie uzależnione m. in. od pogody.

In 20210712 075932635

Na al. Piłsudskiego została ułożona nowa asfaltowa nakładka. Prace prowadzone były na jezdni w kierunku terenów przemysłowych, gdzie wyremontowano odcinek od zjazdu na Bielsko do ronda przy ul. Towarowej.

Kolejne utrudnienia

Był to pierwszy etap prac w tym rejonie. W najbliższych dniach zaplanowano kontynuację na blisko 100-metrowym fragmencie za rondem. W miejscu prowadzenia robót będą występować utrudnienia w ruchu. Wymiana nakładki ma ruszyć w przyszłym tygodniu, przy czym dokładny termin oraz tempo prac uzależnione są m.in. od pogody.

Podobne prace trwają także na ul. Zgrzebnioka (odc. od Żółkiewskiego do Euro-medu). Kierowców prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków.

- Przypomnijmy, że dotychczas asfaltowe nakładki ułożono m.in. na ulicach: Oświęcimskiej (odc. od ul. Katowickiej do ul. Czarnej), Wojska Polskiego (od Placu św. Anny do ul. Burschego), Stoczniowców 70. (od ul. Konecznego do ul. Jaśkowickiej), Damrota (dojazd do przychodni medycyny pracy) oraz na innym fragmencie al. Piłsudskiego (odc. od ul. Armii Krajowej do ul. Jordana). - przypomina MZUiM Tychy

W tym roku na remonty nawierzchni bitumicznych w Tychach (nakładki i naprawy cząstkowe) zabezpieczono ponad 5 mln. zł.

czytaj więcej:

ul. Strefowa

Drogi na terenach przemysłowych zostaną naprawione

Drogi w mieście

Dlaczego drogi w mieście nie spełniają standardów?

In 20210616 123427639

Kolejne skrzyżowanie będzie nieprzejezdne

Zablokowany pojazd

Kolejny kierowca zablokował się pod "Mostem Mistrzów"

Przebudowa wiaduktu przy ulicy Grota-Roweckiego

Kolejny etap przebudowy wiaduktu zakończony

Drogowiec zrywa drogę

Kolejne tyskie skrzyżowanie w remoncie

Zniszczony korzeń przy ul. Cyganerii

Uszkodzone korzenie przy ul. Cyganerii