Kolejny etap remontu nawierzchni DK44. Prace rozpoczną się na fragmencie ulicy Burschego

Urząd miasta poinformował o rozpoczynającym się kolejnym etapie wymiany nawierzchni Drogi Krajowej nr 44. Prace remontowe rozpoczną się na fragmencie ulicy Burschego. Oprócz tego dodatkowo remontowany będzide odcinek ul. Oświęcimskiej - od skrzyżowania ulic Sadowej i Czarnej do wysokości siedziby firmy Elmax.

UM Tychy
Remont DK44 2022

W środę, 26 października rozpoczął się remont nawierzchni DK 44. Prace na fragmencie od ul. Burschego w kierunku wiaduktu, remontowany będzie także odcinek ul. Oświęcimskiej - od skrzyżowania ulic Sadowej i Czarnej do wysokości siedziby firmy Elmax.

- W ramach prac przy budowie systemu ITS, skrzyżowanie uli. Czarnej i Oświęcimskiej oraz ul. Oświęcimskiej i Jaskrów zostały przebudowane - wyjaśnia Artur Kruczek, dyrektor Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach.

Artur Kruczek tłumaczy, że obecnie naprawiana będzie nawierzchnia drogi pomiędzy skrzyżowaniami. Dotychczas wyremontowano już odcinki ul. Mikołowskiej od wysokości wiaduktu do granicy miasta z Mikołowem.

Ruch będzie odbywał się przy zawężeniu jezdni. Kierowcy proszeni są o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków. Utrudnienia planowo potrwają do piątku, 28 października. Na termin wykonania prac może wpłynąć pogoda.

czytaj więcej:

Remont nawierzchni zatoki autobusowej

Utrudnienia dla pasażerów w Tychach

Imggcsi0691 CA6 C6 C048 F497929807 CD73 F96 C7 B0563 E6 Ampid7maxwidth1858maxheight977

Prace w mieście utrudniają życie mieszkańcom

L 11

Kolejna ulica w Tychach będzie zamknięta

Prowadzone roboty drogowe na ul. Bałuckiego

Przebudowa kolejnej tyskiej drogi

In 20210712 075932635

Utrudnienia w ruchu na ul. Towarowej

Rozbiórka wiaduktu na ul. Grota-Roweckiego

Rozbiórka wiaduktu na ul. Grota-Roweckiego

ul. Grota Roweckiego

Przebudowa ulicy Grota-Roweckiego w Tychach