Kradzież alkoholu ze sklepu przy ulicy Wejchertów. Policjanci poszukują dwóch mężczyzn

Tyscy policjanci prowadzą śledztwo dotyczące kradzieży alkoholu z jednego ze sklepów. Osoby, które mają wiedzę na temat sprawcy lub były świadkiem kradzieży proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą sprawę przywłaszczenia alkoholu wartości ponad 600 złoty z jednego ze sklepów przy ulicy Wejchertów. Do zdarzenia doszło w lipcu 2021 roku, jednak dotychczasowe czynności nie pozwoliły ustalić sprawcy.

Rysopis poszukiwanych:

  1. Mężczyzna w wieku około 20-25 lat, ubrany w krótkie spodenki jeansowe, koszulkę t-shirt koloru czarnego z zielonymi rękawkami i białymi napisami i wzorami na tułowiu. Ponadto mężczyzna ma założoną na głowie czapkę z daszkiem koloru czarnego odwróconą do tyłu, a na twarzy czarną maseczkę ochronną. Dodatkowo mężczyzna posiada plecak.
  2. Mężczyzna ubrany w ciemne buty sportowe z białymi sznurówkami, czarne spodenki z logiem marki „adidas”, bluzę z kapturem koloru bordowego, maseczkę ochronną na twarzy koloru czarnego. Mężczyzna ten posiada krótkie blond włosy, a przez ramię ma przewieszoną torbę sportową.

Policja za zgodą prokuratora opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

– Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112 – informują policjanci

Zobacz zdjęcia poszukiwanych mężczyzn