Kradzież elektronarzędzi w Tychach. Policja poszukuje świadków zdarzenia

Policjanci z tyskiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży w jednym ze sklepów przy ulicy Towarowej w Tychach. Osoby, które mają wiedzę na temat sprawcy lub były świadkiem zniszczenia proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

KMP Tychy
Kradzież Tychy

Do kradzieży doszło 8 stycznia 2022 roku w jednym ze sklepów budowlanych przy ul. Towarowej w Tychach. Nieznany sprawca ukradł elektronarzędzia wartości blisko 1500 złotych. Za zgodą prokuratora policja opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis mężczyzny

Mężczyzna w wieku ok 25-35 lat, średniego wzrostu, szczupłej budowy ciała, ubrany w czarną czapkę z daszkiem, na twarzy maska koloru czarnego, ubrany w szary strój roboczy, czarne buty.

- Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112 - informują policjanci.

czytaj więcej:

Kradzież Tychy

Kradzież portfela w Tychach

Robin worrall F Pt10 LXK0cg unsplash

30-latek oszukiwał metodą na BLIK

Podejrzany mężczyzna

Kradzież z włamaniem do klatki schodowej w Tychach!

Kradzież perfum Tychy

Kradzież perfum w Tychach przy ul. Armii Krajowej

Kradzież perfum w Tychach

Tychy. Kradzież perfum za ponad 700 zł

Sasun bughdaryan o Wr Rxo9 Ud M4 unsplash

Tyska policja ostrzega przed kieszonkowcami!

Policja

Kradzież w drogerii i podpalenie dwóch samochodów!