Kradzież i uderzenie ochroniarza! Policjanci poszukują mężczyzny ze zdjęć

Tyscy kryminalni pod nadzorem tyskiej prokuratury prowadzą sprawę naruszenia nietykalności cielesnej pracownika ochrony. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Do zdarzenie doszło 23 listopada, 2021 roku, około godziny 14.00 w jednym ze sklepów przy ul. Tischnera w Tychach. Nieznany sprawca dokonał naruszenia nietykalności cielesnej pracownika ochrony w związku z podjętą wobec niego interwencją, która była związana z kradzieżą. Pracownik sklepu miał zostać popchnięty oraz uderzony otwartą dłonią w twarz. Ochroniarz na szczęście nie odniósł obrażeń. Sprawca uciekł.

Rysopis sprawcy

Mężczyzna o szczupłej budowie ciała, wzroście około 180 cm, w wieku około 25-30 lat, włosy krótkie koloru ciemnego. W chwili zdarzenia ubrany w kurtkę z kapturem koloru ciemnozielonego z białym napisem „BLACK SQUAD” na zewnętrznej krawędzi kaptura, długie spodnie dresowe koloru ciemnozielonego, buty sportowe koloru ciemnego, na szyi założone słuchawki koloru białego, na twarzy okulary z ciemną oprawką szkieł i jasnymi zausznikami.

Za zgodą prokuratora policjanci opublikowali uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny.

– Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 80 lub telefonem alarmowym 112, e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl – informują policjanci.

Zobacz zdjęcia!