Kradzież perfum w Tychach przy ul. Armii Krajowej. Policjanci poszukują kobiety ze zdjęć

Tyscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży, do której doszło w sklepie przy ulicy Armii Krajowej w Tychach. Osoby, które znają tożsamość poszukiwanej kobiety proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Do kradzieży perfum doszło w sklepie przy ulicy Armii Krajowej w Tychach. W toku wykonywanych czynności śledczy uzyskali zdjęcia kobiety, która może mieć związek ze zdarzeniem.

Rysopis poszukiwanej

Policja opublikowała także rysopis poszukiwanej: Kobieta około 30-40 lat, włosy koloru ciemnego długości do ramion, założone okulary, ubrana w różową podkoszulkę, pomarańczową marynarkę, spodnie koloru niebieskiego, obuwie sportowe koloru białego.

Za zgodą prokuratora policja opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek kobiety, która może mieć związek ze zdarzeniem.

- Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają kobietę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112 - informują policjanci.