Kradzież telefonu w Tychach. Policjanci poszukują dwóch mężczyzn

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży telefonu komórkowego w Tychach przy ulicy Grota Roweckiego. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat kradzieży lub rozpoznają osoby ze zdjęcia proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Do kradzieży miało dojść w dniu 7 maja 2022 roku pomiędzy godziną 02:00 a 03:00 przy ul. Grota Roweckiego 62-64 w Tychach. Nieznani sprawcy ukradli telefon komórkowy o wartości ponad 6300 złotych. Za zgodą prokuratora policjanci opublikowali uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis poszukiwanych

Tyscy policjanci podali rysopis poszukiwanych:

  1. Mężczyzna w wieku około 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, ubrany w czarną kurtkę z kapturem, spodnie koloru ciemnego, obuwie sportowe koloru ciemnego.
  2. Mężczyzna w wieku około 20-25 lat, ubrany z kurtkę koloru czerwonego z kapturem, spodnie koloru jasnego, obuwie sportowe koloru czarnego.
– Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112 – informują policjanci.