Kradzież ubrań w Gemini Park Tychy. Policja poszukuje mężczyzny i kobiety

Policjanci z tyskiej komendy prowadzą sprawę dwóch kradzieży, do których doszło w sklepach przy ulicy Towarowej w Tychach. Osoby, które mają wiedzę na temat zdarzenia lub znają tożsamość osób ze zdjęć proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą dwie sprawy dotyczące kradzieży ubrań w sklepach mieszczących się przy ulicy Towarowej w Tychach. Do zdarzeń doszło 26 oraz 27 stycznia 2022 roku. Nieznani sprawcy dokonali kradzieży odzieży. Straty w jednym przypadku sięgają prawie tysiąca złotych, a w drugim ponad tysiąc złotych.

Rysopis poszukiwanych

Kobieta około 30 lat, włosy blond spięte w kucyk, ubrana w czarne leginsy, kurtkę koloru czarnego z futrem na kapturze, buty koloru czarnego typu trapery, ciemny szalik, posiadała przy sobie dużą czarną torbę.

Mężczyzna w wieku około 30 lat, szczupły, średniego wzrostu, włosy krótkie, boki wygolone, usta i nos zasłonięte maseczką, ubrany w szarą pikowaną kurtkę z kapturem i białym napisem na lewym rękawie, beżowe spodnie, przez ramię przewieszona saszetka koloru niebieskiego.

Za zgodą prokuratora policja opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny oraz kobiety, którzy mogą mieć związek z poszczególnymi zdarzeniami.

- Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają kobietę lub mężczyznę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112 - informują policjanci
Kradzież w Gemini Park Tychy