Kradzież w drogerii i podpalenie dwóch samochodów. Policja poszukuje mężczyzn ze zdjęć

Policjanci z tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum i podpalenia dwóch samochodów osobowych. Uzyskano zdjęcia mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tymi wydarzeniami.

Do kradzież w drogerii przy ulicy Wyszyńskiego w Tychach doszło 3 września 2021 roku. Nieznany sprawca dokonał wtedy kradzieży perfum o łącznej wartości ponad 600 złotych.

Rysopis zamieszczony przez policję:

  • mężczyzna w wieku około 20-30 lat,
  • średniego wzrostu,
  • szatyn, włosy krótkie,
  • tatuaż na lewym ramieniu i przedramieniu

Spalenie dwóch samochodów osobowych

Tyscy mundurowi proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzny podejrzanego o podpalenie dwóch samochodów osobowych. Śledztwo dotyczy zniszczenia mienia o znacznej wartości. Do zdarzenia doszło 6 września 2021 roku. Około godziny 9:30 na parkingu przy ulicy Spacerowej 6 w Tychach nieznany sprawca zniszczył dwa pojazdy, mazdę oraz bmw.

Pół miliona złotych poszło z dymem!

Łączne straty związane z podpaleniem sięgają niemal pół miliona złotych. Rysopis przedstawiony przez policjantów:

  • wiek około 20-30 lat
  • szczupłej budowy ciała
  • wzrost około 175 cm

ubrany w bluzę koloru czarnego, spodnie koloru jasnego, na twarzy założona maseczka koloru białego, czapka z daszkiem koloru jasnego, buty sportowe koloru czarnego.

– Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112 – informują policjanci.

W porozumieniu i za zgodą prokuratora policja opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tymi wydarzeniami.

Zobacz zdjęcia!