Kradzież w jednym ze sklepów w Tychach. Policja poszukuje trzech osób

Policjanci z tyskiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży w jednym ze sklepów. W trakcie wykonywanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie osób, które mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Kradzież Tychy Policja

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Jana Pawła II w Tychach. Łupem złodziei stały się perfumy wartości powyżej tysiąca złotych.

Za zgodą prokuratora policja opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek osób, które mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Policja podała także rysopisy poszukiwanych:

  • Mężczyzna krótko ścięty, boki ogolone całkowicie, czarna kurtka z kapturem, czarne spodnie, brązowe buty.
  • Kobieta włosy długie czarne, okulary z czarnymi oprawkami, kurtka czarna z połyskiem, torebka przewieszona przez ramię koloru jasnego niebieskie spodnie typu jeans.
  • Wysoki mężczyzna szczupłej budowy ciała ubrany na czarno, maska na twarzy.
Poszukiwani
– Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęcia, proszeni są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112 – informują policjanci.