Kradzież z włamaniem do klatki schodowej w Tychach! Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Tyscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do której doszło na jednej z tyskich klatek schodowych. Osoby, które mają wiedzę na temat sprawcy lub były świadkiem zniszczenia proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Do zdarzenia doszło 14 lipca 2021 roku na klatce schodowej przy ulicy Skalnej w Tychach. Nieznany sprawca ukradł akcesoria rowerowe oraz zniszczył kamerę monitoringu.

Rysopis:

  • Mężczyzna w wieku około 20-30 lat,
  • średniego wzrostu,
  • szczupłej budowy ciała,
  • włosy krótkie jasne,

ubrany w sportową odzież w postaci spodni koloru czarnego z białymi wstawkami, ciemną koszulkę T-shirt, czapkę koloru czerwonego z daszkiem.

- Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112 – informują policjanci.

Za zgodą prokuratora policja opublikowany uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Zobacz podejrzanego!

czytaj więcej:

Policja

Kradzież dwóch puszek WOŚP w Tychach

62 689905

Kradzież kurtki za ponad 500 zł

Robin worrall F Pt10 LXK0cg unsplash

30-latek oszukiwał metodą na BLIK

Kradzież w Tychach

Kradzież w Tychach. Skradziono perfumy i złoty łańcuszek

Policja

Kradzież w drogerii i podpalenie dwóch samochodów!

62 672832 g

Tyscy policjanci przejęli nielegalny towar!

telefon

Ktoś w Tychach udaje policjanta?