Kradzież z włamaniem w Tychach. Policja szuka sprawcy

Policjanci z tyskiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do jednego z mieszkań. Osoby, które mają wiedzę na temat sprawcy lub były świadkiem przestępstwa proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów. Zobacz zdjęcia poszukiwanego. Rozpoznajesz?

Policjanci prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży z włamaniem. Łupem sprawcy padły pieniądze. Zdarzenie miało miejsce w dniu 14 stycznia 2022 roku w jednym z mieszkań w Tychach przy ulicy Bohaterów Warszawy.

Rysopis poszukiwanego

Mężczyzna wzrostu około 190 centymetrów, szczupłej budowy ciała, ubrany w cienką kurtkę z założonym na głowie i zaciągniętym kapturem, na twarzy czarna maseczka podciągnięta pod same oczy, ciemne spodnie, na plecach założony plecak, szare buty sportowe z napisem Nike z białą podszewką.

– Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają sylwetkę mężczyzny ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112 – informują policjanci.

Za zgodą prokuratora policja opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

czytaj więcej:

62 689905

Kradzież kurtki za ponad 500 zł

Podejrzany mężczyzna

Kradzież z włamaniem do klatki schodowej w Tychach!

Kradzież perfum w Tychach

Tychy. Kradzież perfum za ponad 700 zł

Skradzione motocykle w Tychach

W Tychach skradziono dwa motocykle

Policja

Kradzież dwóch puszek WOŚP w Tychach

Poszukiwany sprawca

Tyscy policjanci poszukują mężczyzny

Policja

Kradzież w drogerii i podpalenie dwóch samochodów!