Ktoś zostawił go na dworcu. Straż Miejska w Tychach szuka właściciela telewizora

W Tychach na terenie dworca kolejowego Tychy Zachodnie 28 marca 2021 roku znaleziono telewizor marki Samsung. Właściciel dalej nie zgłosił się po odbiór.

cctv

Odnaleziony telewizor na dworcu kolejowym to nie jedyny przedmiot jaki został zgłoszony tyskim strażnikom. Do listy rzeczy znalezionych można wliczyć takie przedmioty jak:

  • Portfel
  • Telefon
  • Pieniądze
  • Rower

Pierwsza sprawa znalezienia pieniędzy miała miejsce w placówce bankowej banku ING przy al. Niepodległości w Tychach. Drugim razem pieniądze w kwocie około 1000 złotych zostały znalezione przy przejściu dla pieszych na ul. Sikorskiego.

Sytuacje znalezienia portfeli miały miejsce 7 kwietnia 2021r. w Tychach przy skrzyżowaniu ul. Burschego z ul. Mikołowską oraz przy al. Niepodległości w dniu 22 marca 2021r.

Jeżeli chodzi o rower, to 3 marca 2020 przy ul. Legionów Polskich 24 został znaleziony rowerek dziecięcy i dalej po jego odbiór nie zgłosił się właściciel.

Na terenie miasta Tychy znaleziony również został 18 marca 2021r. w bloku przy ul. Dmowskiego 10 telefon komórkowy marki Xiaomi.

Strażnicy proszą o kontakt kogokolwiek kto ma obawy, że to właśnie jego przedmioty mogą znajdować się w siedzibie Straży Miejskiej.

czytaj więcej:

Modyfikacja świateł

Oświetlenie boiska Tychy Falcons zostanie zmodyfikowane

IMG 20211229 195827

Podziemny parking przy lodowisku po naprawie

Possessed photography 5 Fft mck9gk unsplash

Zielone światło dla pieszych świeci się za krótko?

Skrzyżowanie ulic Edukacji/Budowlanych/Bielska

Utrudnienia w ruchu na kolejnym tyskim skrzyżowaniu

łąka kwietna

Mieszkańcy Tychów mają szansę założyć łąki kwietne

Ćwiczenia bezpiecznego przekraczania jezdni

Policjanci z Tychów spotkali z się z przedszkolakami

Piaskownica

Przykra sytuacja na tyskim placu zabaw