Ktoś zostawił go na dworcu. Straż Miejska w Tychach szuka właściciela telewizora

W Tychach na terenie dworca kolejowego Tychy Zachodnie 28 marca 2021 roku znaleziono telewizor marki Samsung. Właściciel dalej nie zgłosił się po odbiór.

cctv

Odnaleziony telewizor na dworcu kolejowym to nie jedyny przedmiot jaki został zgłoszony tyskim strażnikom. Do listy rzeczy znalezionych można wliczyć takie przedmioty jak:

  • Portfel
  • Telefon
  • Pieniądze
  • Rower

Pierwsza sprawa znalezienia pieniędzy miała miejsce w placówce bankowej banku ING przy al. Niepodległości w Tychach. Drugim razem pieniądze w kwocie około 1000 złotych zostały znalezione przy przejściu dla pieszych na ul. Sikorskiego.

Sytuacje znalezienia portfeli miały miejsce 7 kwietnia 2021r. w Tychach przy skrzyżowaniu ul. Burschego z ul. Mikołowską oraz przy al. Niepodległości w dniu 22 marca 2021r.

Jeżeli chodzi o rower, to 3 marca 2020 przy ul. Legionów Polskich 24 został znaleziony rowerek dziecięcy i dalej po jego odbiór nie zgłosił się właściciel.

Na terenie miasta Tychy znaleziony również został 18 marca 2021r. w bloku przy ul. Dmowskiego 10 telefon komórkowy marki Xiaomi.

Strażnicy proszą o kontakt kogokolwiek kto ma obawy, że to właśnie jego przedmioty mogą znajdować się w siedzibie Straży Miejskiej.

czytaj więcej:

Trwa rekrutacja do tyskich szkół podstawowych i przedszkoli publicznych

Trwa rekrutacja do tyskich szkół podstawowych i przedszkoli

Rewitalizacja Placu Konstytucji 3 Maja w Tychach

Odnowa Placu Konstytucji w Tychach

George bakos SE Faa Ijrj ZA unsplash

Akcja sadzenia drzew w Tychach!

Spalarnia odpadów w Tychach?

W mieście powstanie spalarnia śmieci?

Ławki na Sublach

Nowe ławki w tyskich parkach zamiast starych

Przystanek

ZTM ogłosił przetarg na nowe wiaty

Przebudowa wiaduktu przy ulicy Grota-Roweckiego

Kolejny etap przebudowy wiaduktu zakończony