Kumulacja w Lotto rozbita! Niedaleko Tychów ktoś wygrał wielkie pieniądze!

Totalizator Sportowy donosi, że w ten weekend została rozbita kumulacja w Lotto. I w dodatku zdarzyło się to na Śląsku. Sprawdź!

Lotto

W sobotnim (10 lipca 2021) losowaniu Lotto padła jedna „szóstka” o wartości równo 10 262 489,80 zł. Szczęśliwy kupon został odnotowany w miejscowości oddalonej niecałe 10 minut jazdy samochodem z Tychów, bo w Lędzinach przy ul. Hołdunowskiej 22.

A oto liczby wylosowane 10 lipca w Lotto:

  • 1,
  • 4,
  • 16,
  • 31,
  • 36,
  • 45.

Co ciekawe, nie jest to pierwsza wysoka wygrana w Lotto w tej miejscowości. Lędziny mają już na koncie trzech Lottomilionerów: w mieście padły dwie „szóstki” w Lotto i jedna w Lotto Plus. Sobotnia wygrana to zatem czwarta i zarazem najwyższa wygrana odnotowana w Lędzinach.

Kumulacja rozbita w sobotę rosła przez sześć losowań. W trakcie jej trwania oprócz trafionej „szóstki” wartej ponad 10,2 mln zł gracze Lotto trafili także ponad 330 tys. wygranych niższych stopni na łączną kwotę ponad 13 mln zł. Ponadto dzięki ich grze przekazano wysokie dopłaty na fundusze celowe, m.in. ponad 8,5 mln zł na Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej i ponad 2,2 mln zł na Fundusz Promocji Kultury.

Już we wtorek, 13 lipca, kolejne losowanie Lotto, w którym do wygrania 2 000 000 zł, oraz Lotto Plus, w którym można wygrać gwarantowany 1 000 000 zł. Transmisje obu losowań o godz. 21:50 w TVP3 oraz na lotto.pl, Facebooku i kanale YouTube.

czytaj więcej:

L 1

Godziny pracy urzędu miasta w Tychach w świątecznym okresie

Konkurs Sztuka Mięsa

Tyscy uczniowie wygrali konkurs kulinarny!

Osiedle A Tychy

Wybierz Tyskiego Społecznika Roku 2021!

Oficjalne otwarcie nowych placówek SportArt

Otwarcie nowego przedszkola i żłobka SportArt

L 16

Tyskie zabytki mogą otrzymać dotacje!

Zmiany ztm1

Przez brak kierowców ZTM zawiesza połączenia! Sprawdź które

Policja

Zmiany na policyjnych stanowiskach kierowniczych