Lędziny: 33-letni agresor trafił do aresztu. Groził sąsiadce i znieważył policjantów

Mieszkaniec Lędzin najbliższy miesiąc spędzi w areszcie. Groził swojej sąsiadce oraz znieważył policjantów. Podczas zatrzymania okazało się, że mężczyzna popełnił kolejne przestępstwo.

KPP Bieruń
Agresor Lędziny

Bieruńscy policjanci zatrzymali agresywnego 33-letniego mieszkańca Lędzin. Kierował on groźby karalne wobec sąsiadki. Kobieta wobec której padały groźby poczuła obawę o własne zdrowie i życie. W trakcie czynności służbowy podejmowanych przez policjantów wobec mężczyzny jego agresja nie ustawała. Agresor znieważył stróży prawa i próbował wpłynąć na wykonywane przez nich obowiązki. Tym samym mężczyzna dopuścił się kolejnego przestępstwa.

Niekończące się kłopoty zatrzymanego

Następnego dnia bieruńska komenda policji dostała powiadomienie o nielegalnym poborze prądu w mieszkaniu w Lędzinach. Jak się okazało sprawcą kradzieży był zatrzymany dzień wcześniej 33-letni agresor.

– Zebrany przez śledczych materiał dowodowy dał podstawę do przedstawienia zatrzymanemu lędzinianinowi zarzutów za trzy przestępstwa. Dwóch z nich podejrzany dopuścił się w warunkach recydywy. Decyzją Sądu Rejonowego w Tychach 33-latek został tymczasowo aresztowany. Najbliższy miesiąc mężczyzna ten spędzi za kratami – informują policjanci.

czytaj więcej:

Bierun agresor policja

Bieruń: groził rodzicom śmiercią, bił wezwanych policjantów

Petardy bieruń 23 02 1

Maniak terroryzował Lędziny petardami

Policja

Policja znalazła narkotyki u bezdomnego

Policja Tychy

Wysokie mandaty dla pijanych rowerzystów

Pożar traw Bieruń

Pożar łąki w Bojszowach znajdzie finał w sądzie rodzinnym

38 690092

Policja zatrzymała za pobicie mieszkańca Lędzin

Niewybuch z II wojny światowej

Niewybuch w bieruńsko-lędzińskim zagajniku