Mapping z okazji 50-lecia GKS Tychy na fasadzie stadionu. Kolejna odsłona jubileuszu

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na wydarzenie upamiętniające obchody 50-lecia GKS Tychy. Odbędzie się w piątek 21 maja 2021 r. w godzinach 20:30 – 23:00 przy Stadionie Miejskim w Tychach (ul. Edukacji 7).

Tychy stadion1

Projekcja odbędzie się na jednej ze stron stadionu, a konkretnie - na jego elewacji. Przy pomocy rzutników fasada stadionu na kilka godzin zmieni wygląd.

Czym jest mapping?

Mapping to oświetlanie wybranych elementów obiektu za pomocą światła projektora, przygotowaną wcześniej animacją. Mapping jest w stane zmienić fasadę oświetlanego budynku w ułamku sekundy.

50-lecie klubu GKS Tychy

Rok 2021 jest zdecydowanie jednym z najważniejszych lat dla klubu GKS Tychy. To właśnie teraz przypada 50 rocznica jego powstania. Z tej okazji MCK Tychy zaprasza 21 maja 2021 r. do spaceru pod stadion przy ul. Edukacji, gdzie w godzinach 20.30-23.00 na elewacji zewnętrznej wyświetlana będzie specjalna animacja upamiętniająca 50 lat historii klubu.

GKS Tychy został założony 20 kwietnia 1971. Największym sukcesem GKS-u Tychy do tej pory było zdobycie wicemistrzostwa Polski w sezonie 1975/1976

czytaj więcej:

Policyjne zabezpieczenia w Tychach

Kolejny raz ponad 300 policjantów zabezpieczało mecz

GKS TYSKIE

Sponsor GKS Tychy ogłoszony

Zabezpieczenia podczas meczu w Tychach

Ponad 300 policjantów zabezpieczało mecz

Zamek Krasiczyn

Zamek w Krasiczynie. Perła renesansu w Polsce zaprasza!

Zdjęcie Główne

Mistrzostwa Świata w narciarstwie wodnym już w ten weekend!

Dzieci

Spektakl plenerowy i animacje dla dzieci

Rower

Czas zacząć półkolonie w mieście!