Mężczyzna ukradł dwie butelki alkoholu po czym uciekł. Trwają poszukiwania

13 października w jednym ze sklepów na ulicy Burschego w Tychach doszło do kradzieży. Mężczyzna zabrał ze sklepu dwie butelki alkoholu, po czym uderzył i popchnął ochroniarza, zbiegając z miejsca zdarzenia. Policja prosi o kontakt osoby, które mogą znać podejrzanego.

Zlodziej alkoholu

Na stronie Komendy Miejskiej Policji w Tychach pojawił się komunikat o poszukiwaniach sprawcy kradzieży rozbójniczej, do jakiej doszło w jednym ze sklepów. Według ustaleń Policji, agresywny mężczyzna wtargnął do sklepu, po czym zabrał z półki dwie butelki alkoholu. Najprawdopodobniej w wyniku interwencji ochroniarza doszło do przepychanki, która skończyła się uderzeniem pracownika sklepu z pięści w twarz oraz popchnięciem. Chwilę potem, mężczyzna opuścił sklep ze zdobyczą, nie płacąc za zabrany towar.

W toku postępowania Policja wyodrębniła wizerunek sprawcy, utrwalony najprawdopodobniej na skutek zrzutów z monitoringu. W związku z tym zdarzeniem, na stronie Komendy Miejskiej Policji pojawił się apel do mieszkańców Tychów, aby każdy, kto rozpoznaje podejrzanego mężczyznę widocznego na prezentowanych zdjęciach, niezwłocznie skontaktował się z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

Komisariat mieści się na Alei Bielskiej 46. Kontakt możliwy jest również pod numerem telefonu 47 85 512 80, numerem alarmowym 112 oraz adresem mailowym kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl. Więcej informacji o zdarzeniu można przeczytać na stronie Komendy Miejskiej Policji.