Mistrz judo ma szansę zostać pierwszym Polskim Wojownikiem Ninja. Finał Ninja Warrior Polska tuż-tuż

Przed nami finał czwartej edycji show "Ninja Warrior Polska". Szansę na tytuł pierwszego Polskiego Wojownika Ninja, człowieka, który pokonał wszystkie przeszkody arcytrudnego toru, mają również Ślązacy. Finał programu odbędzie się 6 kwietnia o godz. 20.05 w Polsacie.

Bartłomiej Garbaciak1

Polska cały czas czeka na swojego pierwszego Wojownika Ninja – śmiałka, który pokona wszystkie ekstremalnie trudne przeszkody i zostanie zwycięzcą w show Polsatu „Ninja Warrior Polska”. Poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko – w słynnym na całym świecie programie jedynie 9 osobom udało się przejść przez wszystkie przeszkody, w tym najważniejszą – Górę Midoriyama.

Wśród niezwykle silnych i diabelnie odważnych, których zmagania będziemy śledzić 6 kwietnia o godz. 20:05 w Polsacie, znaleźli się mieszkańcy województwa śląskiego. Jeden z nich - jest szczególnie związany z Tychami.

29-letni Bartłomiej Garbaciak jest trenerem judo. Ta sztuka walki towarzyszy w jego życiu od 22 lat! - Jestem wielokrotnym złotym medalistą Mistrzostw Polski, a także medalistą pucharów Europy oraz pucharu Świata w judo – mówi Bartłomiej. - Reprezentuję klub AZS AWF Katowice, gdzie aktualnie mieszkam. Moją pasją jest moja praca - obecnie pracuję jako nauczyciel judo w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Tychach.

czytaj więcej:

Zdewastowane ławki Park Suble

Zniszczenie nowych ławek w Parku Suble

Sportowcy pomagali w schronisku

Miejskie Schronisko w Tychach wstrzymuje adopcje

Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Tychy

Czy Tychy poradziły sobie z pandemią?

Stypendium

Tychy przyznały stypendia "Quod discis tibi discis"

Trolejbus Tychy

Trolejbusem do Mikołowa?

Cmentarz

Tyski cmentarz zostanie rozbudowany

In 20210712 075932635

Utrudnienia w ruchu na ul. Towarowej