Mr Hamburger startuje z ofertą 2 heat!

Mr Hamburger to sieć lokali, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Sława ich burgerów przyciąga miłośników dobrego jedzenia jak magnes, a przecież to niejedyne danie z bogatego menu, doprowadzające kubki smakowe do czerwoności. Może to dobry moment, aby odwiedzić to miejsce ponownie? Okazja nie mogła być lepsza. Mr Hamburger właśnie startuje z ofertą 2 heat. Poznajcie ją.

Nie tylko burgery

Mr Hamburger od ponad 30 lat serwuje wyborne burgery, których smak zapada na długo w pamięć. Jedno jest pewne, przez ten czas nie próżnowali. Sumiennie dopracowywali swoją ofertę, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wyszukanych podniebień. Ciężka praca popłaca, bo aktualne menu robi wrażenie. Odwiedzając lokal obowiązkowo trzeba spróbować ich popisowych pozycji jak:

  • Góral Burger,
  • Mexicoburger,
  • Johnny Bekon.

Oczywiście nie można pominąć legendarnego sosu curry, wydobywającego z burgerów to co najlepsze. Jego receptura ma już 30 lat! Mr Hamburger nie zapomniał również o wegetarianach czy osobach uczulonych na gluten. W stale rozwijającym się menu znajdą coś dla siebie. Skoro o zmianach mowa, to chyba dobry moment, aby bliżej poznać ofertę 2 heat.

2 heat, czyli oferta na każdą kieszeń

Oferta 2 heat stwarza doskonałą możliwość przetestowania dań serwowanych w lokalach Mr Hamburger i to za małą cenę. Tym samym zarówno mali jak i duzi miłośnicy dobrego jedzenia, mogą się otworzyć na nowe smaki. W specjalnej ofercie nie zabraknie kanapki z wołowiną czy kurczakiem, a tam, gdzie kanapka, tam i frytki. Co jeszcze warto wiedzieć o ofercie 2 heat?

Oferta 2 heat będzie obowiązywać w każdym lokalu. Cena dań nie jest wygórowana, a na każdą kieszeń. Klienci Mr Hamburgera mogą spróbować czegoś zupełnie nowego i sami zdecydują, czy im to odpowiada. Mamy nadzieje, że nasza propozycja spotka się z ciepłym przyjęciem i zostanie w naszych lokalach na stałe. Planujemy ją jeszcze bardziej rozbudować. – dodaje Anna Tułaj, Menadżer ds. Operacyjnych Mr Hamburger.

Komu w drogę, temu Drive Thru

Mr Hamburger idzie z duchem czasu, co widać nie tylko po wystroju ich nowych lokali, ale również rozwiązaniach, ułatwiających życie. Jednym z nich jest Drive Thru, czyli raj dla osób ceniących swój czas i będących ciągle w drodze. Naturalnie nasuwa się pytanie, w którym lokalu znajduje się ten cud techniki i w jakich godzinach można składać zamówienia?

Drive Thru funkcjonuje w nowym lokalu przy Alei Piłsudskiego 15A w Dąbrowie Górniczej. Lokal pracuje siedem dni w tygodniu, od godziny 8:00 do 00:00. Pyszności od Mr Hamburgera można również zamawiać poprzez GLOVO o TUTAJ. Dobra wiadomość to taka, że sieć ma w planach wprowadzenie usługi Drive Thru w kolejnych lokalach wolnostojących, w miarę możliwości.

Odwiedź Mr Hamburgera i spróbuj wybornych burgerów

Mr Hamburger zaprasza!
WWW | FACEBOOK | INSTAGRAM | GLOVO
al. Piłsudskiego 15A
42-530 Dąbrowa Górnicza
Tel. 662-042-33