Netto otworzy sklep w miejsce dawnego Tesco

Już dzisiaj w czwartek, 26 sierpnia, Netto otworzyło swój pierwszy przejęty po Tesco sklep w Tychach. Placówka jest zlokalizowana w miejscu dawnego Tesco przy ul. Edukacji 44. Otwarciu towarzyszą liczne promocje i atrakcje.

Eduardo soares Qs YXY Sw V3 NU unsplash

Po tygodniach prac przyszedł wreszcie czas na otwarcie nowego sklepu Netto. Już dzisiaj mieszkańcy Tychów będą mogli sprawdzić, jak zmienił się znany im dotąd sklep Tesco.

Nowy format Netto

Odświeżona placówka została zaaranżowana w popularnym skandynawskim stylu, czerpiącym inspiracje z natury. Klienci będą mogli zatem zrobić zakupy w przyjaznej, spokojnej atmosferze, którą zagwarantują m.in. szerokie alejki i neutralne oświetlenie. W połączeniu z bogatym asortymentem produktów, w tym tych marek własnych, atrakcyjnymi cenami i korzystnymi ofertami promocyjnymi, otrzymujemy flagowy format Netto – wyjątkowe Netto 3.0. Co więcej, nowy sklep w Tychach został wyposażony w kasy samoobsługowe, które Netto wprowadza w coraz to kolejnych placówkach w celu zmaksymalizowania wygody zakupów w sklepach Netto 3.0.

Czwartkowe atrakcje dla klientów

Klienci odwiedzający sklep w czwartek otrzymają bezpłatnie do zakupów wytrzymałą, dużą torbę zakupową wielokrotnego użytku w atrakcyjne wzory utrzymane w kolorystyce Netto. Torba okaże się zapewne przydatna już tego samego dnia – od momentu otwarcia sklepu o godz. 8 rano do zakupów zachęcać będą liczne promocje sięgające nawet 50 proc., które obejmą w znacznej mierze produkty spożywcze.

Atrakcje w sobotę 28 sierpnia

Atrakcje przewidziane na sobotę, 28 sierpnia, przyciągną zapewne mieszkańców miasta, którzy nie mogli odwiedzić nowego Netto w ciągu tygodnia. Tego dnia wszyscy będą mieli okazję zagrać w koło fortuny z atrakcyjnymi nagrodami i spróbować smakołyków z food trucka, a najmłodsi zapewne wezmą z chęcią udział w przygotowanych dla nich konkursach, w tym m.in. konkursie plastycznym. Przez cały dzień zabawie towarzyszyć będzie muzyka.

W związku z pandemią Covid-19 wszystkie sklepy Netto funkcjonują zgodnie z wszelkimi obostrzeniami i zasadami bezpieczeństwa. Placówki wyposażone są w środki ochronne zabezpieczające zarówno klientów, jak i pracowników - informuje zarząd sieci Netto.

Lokalizacja i godziny otwarcia

Nowy sklep Netto w Tychach ma powierzchnię ponad 800 m², zlokalizowany jest przy ul. Edukacji 44, i będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6‑22. W sklepie istnieje możliwość wypłaty gotówki.