Nowy Rok z tyskimi rowerzystami. Rajd Klubu Turystyki Kolarskiej Gronie

Preferujących aktywny wypoczynek nad sylwestrową balangę i odsypianie jej tyski klub rowerowy KTK Gronie zaprasza na noworoczny rajd z atrakcjami. Początek imprezy o godzinie 13 przy pomniku wojennym w Gostyni; godzinę wcześniej - zbiórka na tyskim rynku.

KTK Gronie Tychy
Ktk gronie rajd noworoczny 2022

To będzie świetna okazja by spalić trochę kalorii po świętach, zregenerować się po imprezowaniu i zacząć 2023 rok aktywnie. Klub Turystyki Rowerowej "Gronie" działający w ramach PTTK już po raz dwudziesty czwarty organizuje dla okolicznych cyklistów powitanie nowego roku. Przejazd wystartuje spod pomnika Ofiar Września 1939 Roku w Gostyni nieopodal końca drogi leśnej ze Żwakowa.

Wydarzenie ma się odbyć bez względu na warunki pogodowe, te jednak zapowiadają się jak na styczeń doskonałe - prognozy na Nowy Rok zapowiadają około 10 stopni w dzień i brak opadów. Przed startem wyścigu uczestników czeka też integracja - zaplanowane są rowerowe życzenia, pamiątkowe fotografie i klubowe gadżety.

Tyski klub organizuje całą paletę imprez przez cały rok - wśród nich znajdziemy między innymi rajdy rodzinne, walentynkowe czy szlakiem Powstańców Ślaskich

Więcej informacji na stronie klubu (link).

ak