Duży sklep z elektroniką zostanie otwarty w Gemini Park Tychy

Umowa z Media Expert, jaką właśnie podpisał Gemini Park Tychy, to pierwszy zwiastun serii otwarć, jaka będzie tu miała miejsce w najbliższych miesiącach.

Gemini Park Tychy

Mimo pandemii i wyzwań, z jakimi mierzy branża handlowa, Gemini Park Tychy powiększa się o nowe sklepy. Zarząd galerii właśnie podpisał umowę najmu z siecią sklepów Media Expert. Nowy sklep ze sprzętem elektronicznym w tyskiej galerii handlowej znajdzie się na poziome +1 galerii. Będzie to pierwszy sklep sieci w naszym mieście!

To będzie pierwszy sklep Media Expert w Tychach

Media Expert dopełni zróżnicowany rynek usług w Gemini Parku, poszerzając swoją ofertę w dziale elektroniki. Tym samym dostępna w galerii oferta, obejmująca m.in. sprzęt RTV i AGD, będzie jedną z najszerszych w tej części regionu, zapewniając klientom dostęp nie tylko do zróżnicowanego asortymentu, ale także do wszystkich najpopularniejszych marek - mówi Justyna Kozioł, leasing manager Gemini Park Tychy

I faktycznie, w ofercie nowego sklepu odwiedzający galerię znajdą szeroką ofertę obejmują m.in. telewizory i sprzęt RTV, sprzęt AGD, komputery i tablety, smartfony i zegarki, sprzęt fotograficzny i video, a także sprzęt gamingowy, a nawet rowery. Całość uzupełnić ma oferta związana ze sprzętem sportowym i rekreacyjnym oraz sprzętem do domu i ogrodu.

Media Expert będzie czwartym sklepem z ofertą tego typu działającym w Gemini Park. Dział ten wypełniają już tak znane marki jak RTV Euro AGD, Cortland czy Rebel Electro. Swoje punkty w galerii mają także czołowi teleoperatorzy, w tym Orange, T-Mobile, Play. Działa tu także punkt Cyfrowego Polsatu i NC+.

- Dla wielu mieszkańców regionu, którzy poszukują sprzętu m.in. do domu czy firmy od lat jesteśmy jedną z najpopularniejszych destynacji zakupowych. W dobie pandemii dodatkowo umocniliśmy tę pozycję, zwłaszcza wśród osób remontujących się czy potrzebujących sprzętu do pracy i nauki zdalnej. Dzięki nowemu otwarciu nasza oferta jeszcze bardziej zyska na atrakcyjności - mówi Justyna Kozioł

A to nie koniec nowości w Gemini Park Tychy

- Oprócz sfinalizowanej umowy z Media Expert, już wkrótce ogłosimy kolejne. Rozmowy właśnie dobiegają końca. Także nasi obecni najemcy mają plany związane z rozwojem swoich konceptów. W zaawansowanej komercjalizacji jest także powstająca właśnie nowa część Gemini Park. Tutaj również niebawem będziemy mogli powiedzieć coś więcej - mówi leasing manager

Jak zapewniają przedstawiciele Gemini Park, pandemia nie zachwiała pozycją tyskiej galerii.

W pobliżu Gemini Park rozwija się prawdziwe zagłębie handlowe. W bezpośrednim sąsiedztwie galerii znaleźć można m sklepy Media Markt i Obi, a także niedawno otwartą Castoramę. Jeszcze w tym roku ma tu zostać otwarty także market Merkury. Na finiszu jest także rozbudowa Gemini Park. Galeria zyska ok. 6,5 tys. m kw., a także kilku nowych najemców.