Otwarcie basenu odkrytego i wodnego placu zabaw w Lędzinach. Atrakcje i cennik

Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Centrum Lędziny podał datę oficjalnego otwarcia basenu odkrytego w Lędzinach. Sprawdź jakie w tym roku będą ceny za wstęp na teren basenu oraz jakie atrakcje czekają na odwiedzających.

Uroczyste otwarcie basenu odkrytego wraz z wodnym placem zabaw dla dzieci nastąpi w sobotę, 25 czerwca 2022 r., o godzinie 12.00. Pracownicy ORS Centrum zapewniają, że na odwiedzających podczas tegorocznych wakacji będą czekać takie atrakcje jak:

  • wodny tor przeszkód
  • zawody waterpolo
  • wodny plac zabaw ze zjeżdżalniami
  • kącik plastyczny
  • dmuchana zjeżdżalnia
  • rakiety do badmintona
  • strefa gastronomiczna

Cennik i godziny otwarcia basenu odkrytego w Lędzinach

W tym roku Lędziny wprowadziły nowe zasady korzystania z obiektu. Wstęp na ogrodzony teren basenu będzie możliwy jedynie po kupieniu biletu wstępu. Jednorazowa opłata za wstęp na cały dzień wynosi 5 złotych. Dzieci do 3 lat mogą wejść za darmo.

Przy zakupie biletu wstępu każdy klient otrzyma jednorazową opaskę, która pozwoli na korzystanie ze wszystkich atrakcji znajdujących się w obiekcie (basen odkryty, wodny park zabaw, dmuchana zjeżdżalnia, strefa gastronomiczna, kącik plastyczny, wypożyczenie rakiet do badmintona, uczestnictwo w zawodach waterpolo i plac zabaw).

– Otrzymana opaska pozwala na wielokrotne przejście przez bramkę kasową w dniu, w którym została zakupiona. Warunkiem jest pozostawienie jej na nadgarstku – informują pracownicy.

Basen odkryty w Lędzinach przy ul. Stadionowej 1 będzie czynny codziennie od 11.00 do 19.00.

Dzieci i młodzież mieszkająca w Lędzinach jak co roku otrzyma opaski wstępu na cały okres trwania wakacji. Opaski będzie można odebrać w kasie basenu odkrytego za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.