Otwarcie kina w Gemini Park Tychy. Zobacz jak wygląda od środka

W piątek, 4 marca 2022 r., Multikino otworzyło swój nowy oddział w Tychach, a dokładniej w centrum handlowym Gemini Park Tychy. Mieliśmy okazję zajrzeć do środka i przekonać się na czym polega tak głośno zapowiadana "nowoczesność" tego kina.

"Kino w Gemini Park Tychy będzie najnowocześniejsze na Śląsku" - w taki sposób Multikino i Gemini Park Tychy zapowiadało nowo otwartą placówkę Multikina. Nowoczesność nowego kina w Tychach na pewno widać dzięki laserowym projektorom nowej generacji, które znajdują się we wszystkich salach kinowych. Dodatkowym udogodnieniem dla widzów są fotele. Wszystkie miejsca to tak zwane "fotele SuperVIP", w które wyposażone są wszystkie sale, wyróżniają się możliwością ustawienia pozycji w jakiej chcemy oglądać film. - Multikino w Gemini Park to pierwsze kino na Śląsku, w którym wszystkie fotele mają taką funkcję - informuje Gemini Park Tychy. Dzięki zamontowanym fotelom widz ma więcej miejsca na nogi.

Portal NowinyTyskie.pl dowiedział się również jaki los czeka placówkę Multikina w CityPoincie. Kino na razie ma pozostać w "centrum" miasta, co pozwoli na korzystanie z dwóch obiektów zarówno osobom, które nie chcą specjalnie dojeżdżać na obrzeża miasta. Jak i mieszkańcom okolicznych miejscowości, dla których Multikino w Gemini Parku będzie bliższe, niż na przykład placówki w innych częściach Śląska.

Cennik Multikina w Gemini Park Tychy

W internetowej ofercie Multikina w Gemini Park Tychy znajdziemy bilety w cenach od 19,90 zł do 24,90 zł.

Zestaw popcorn i napój

  • Średni 27,66
  • Duży 29,14
  • Dla dwojga 37,75

Zestaw nachos i napój

  • Średni 32,80
  • Duży 36,28
  • Dla dwojga 44,89

Twój własny zestaw

  • Wybierz popcorn albo nachos dowolnej wielkości, dobierz dowolny napój (13% rabatu)

Zobacz zdjęcia kina w Gemini Park Tychy