Pobicie na al. Jana Pawła II w Tychach. Policjanci poszukują dwóch mężczyzn

Tyscy kryminalni poszukują dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z pobiciem przy al. Jana Pawła II. Wszyscy, którzy rozpoznają osoby ze zdjęcia proszeni są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie pobicia przez dwóch nieznanych mężczyzn, w wyniku czego pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń. Za zgodą prokuratora policjanci opublikowali uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek osób, które mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis poszukiwanych

  • Mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemne, wąsy i broda, ubrany w ciemnozieloną kurtkę z kapturem o długości do połowy kolan, jasne spodnie, ciemne buty.
  • Mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemne, ubrany w ciemną kurtkę, jasną bluzę kapturem, ciemne spodnie, jasne buty.
- Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszeni są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 80 lub telefonem alarmowym 112 - informują mundurowi.