„Pod Browarem” – w piwnicach Tyskich Browarów Książęcych powstał pub

W charakterystycznych ceglanych murach Tyskich Browarów Książęcych powstał pub „Pod Browarem”, gdzie serwowane są piwa warzone kilka metrów nad lokalem.

Pełne bogatej historii miejsce powstało z myślą o miłośnikach złotego trunku, którzy chcą spędzić czas w oryginalnym i pełnym retrospekcji otoczeniu, a przy tym spróbować najświeższego Tyskiego prosto z Browaru. Każdy miłośnik piwa znajdzie tutaj coś dla siebie – oprócz Tyskiego, w lokalu jest dostępna pełna kolekcja specjalności marki Książęce. Na uwagę zasługuje również oferta gastronomiczna – tradycyjne śląskie przekąski dobrane tak, by podkreślić smak i charakter serwowanych piw.

Tyskie Browary Książęce, w których mieści się pub, są wyjątkowym miejscem na mapie Śląska i symbolem architektury regionu. Dzieje browaru liczą ponad 400 lat, a historia przeplata się z życiem wielu pokoleń lokalnej społeczności, która pracowała i żyła na terenie Browaru. Dzięki wyjątkowej lokalizacji pubu i za sprawą klimatycznego wnętrza pełnego historii można ducha pokoleń browarników i ich rodzin, którzy wspólnie tworzyli wyjątkową społeczność miasteczka browarnego.

„Pod Browarem” mieści się przy ulicy Katowickiej 9 w Tychach. Pub jest otwarty dla gości od wtorku do niedzieli w godzinach 15:00 - 22:00. Kameralne wnętrze, zaaranżowane w industrialnym stylu, może ugościć kilkadziesiąt osób.

Więcej informacji znajduje się na stronie pubu.

czytaj więcej:

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe. Sprawdź te oferty

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe

Dolny slask

Dolny Śląsk na weekend i wakacje. Miejsca warte odwiedzenia

Inwestycje mieszkaniowe slask

Topowe inwestycje mieszkaniowe na Śląsku

Gdzie schowasz swój rower na zimę?

Gdzie schowasz swój rower na zimę?

Brak popołudniowych planów? Zimowy ogródek Biała Małpa Multitap zaprasza!

Zimowy ogródek Biała Małpa Multitap zaprasza!

Localny catering

Przetestowaliśmy dietę pudełkową od Localnego Cateringu

1 U1 A8952

Charakterne wyndliny Madej Wróbel pasują do wszystkiego!