Policja wraca do sprawy sprzed 11 lat. Chodzi o śmierć w kobiórskim lesie

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie prowadzą czynności mające na celu identyfikację mężczyzny, którego zwłoki ujawniono 21 czerwca 2011 roku w Kobiórze. Policjanci udostępnili rysopis mężczyzny.

11 lat temu, we wtorek, 21 czerwca 2011 roku, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie otrzymali informację o znalezieniu zwłok mężczyzny w Kobiórze. W leśnym masywie, na terenie Kobióra znaleziono zwłoki nieznanego mężczyzny.

Kryminalnym udało się odtworzyć prawdopodobny wygląd mężczyzny za życia. Ustalono, że był to biały mężczyzna w wieku od 43 do 54 lat, mający 165 – 175 cm wzrostu i ważący około 62 – 69 kilogramów.

Do tej pory policji nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny. W związku z tym mundurowi ponownie proszą wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje o znalezionych zwłokach o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie. Można dzwonić pod numery telefonów: 47 8552 280, 47 8552 287, lub skontaktować się poprzez wiadomość e-mail na adres: kryminalny@pszczyna.ka.policja.gov.pl

Zobacz rysopis zmarłego mężczyzny

Las

czytaj więcej:

Wypadek Kobiór

Śmiertelny wypadek w Kobiórze. Kierowca zginął na miejscu

Policja 112

Kradzież auta z komisu i szalony pościg

Mika baumeister J5yo GZ Ldp SI unsplash

Tyska policja ostrzega przed cyberprzestępcami!

Cyberprzestępczość

Cyberprzestępczość w Tychach. Policja apeluje o ostrożność

Seniorka

Tyscy strażnicy miejscy pomogli zagubionej seniorce

Policja

Zmiany na policyjnych stanowiskach kierowniczych

Bmw

Kierowca BMW driftował na jednym z tyskich rond