Policja wraca do sprawy sprzed 11 lat. Chodzi o śmierć w kobiórskim lesie

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie prowadzą czynności mające na celu identyfikację mężczyzny, którego zwłoki ujawniono 21 czerwca 2011 roku w Kobiórze. Policjanci udostępnili rysopis mężczyzny.

11 lat temu, we wtorek, 21 czerwca 2011 roku, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie otrzymali informację o znalezieniu zwłok mężczyzny w Kobiórze. W leśnym masywie, na terenie Kobióra znaleziono zwłoki nieznanego mężczyzny.

Kryminalnym udało się odtworzyć prawdopodobny wygląd mężczyzny za życia. Ustalono, że był to biały mężczyzna w wieku od 43 do 54 lat, mający 165 – 175 cm wzrostu i ważący około 62 – 69 kilogramów.

Do tej pory policji nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny. W związku z tym mundurowi ponownie proszą wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje o znalezionych zwłokach o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie. Można dzwonić pod numery telefonów: 47 8552 280, 47 8552 287, lub skontaktować się poprzez wiadomość e-mail na adres: kryminalny@pszczyna.ka.policja.gov.pl

Zobacz rysopis zmarłego mężczyzny

Las

czytaj więcej:

Napaść z użyciem pistoletu na kulki w powiecie pszczyńskim

Syn ostrzelał ojca i jego towarzyszkę z pistoletu na kulki

Policja wydzial do spraw przestepstw gospodarczych

35-latek z Tychów wyłudzał podatek na olbrzymią skalę

Policja pszczyna 6 06 2023

Koszmarny napad na rowerzystę w centrum Pszczyny

Gotówka policja

Pszczyna: ćwierć miliona zł wyłudzone przez telefon

Kajdanki

Złodziej uciekając ze sklepu wpadł na policjanta

Policja

Drogówka zatrzymała pirata drogowego na DK1

LPR

Lądowisko dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego