Policjanci poszukują sprawcy kradzieży roweru przy ulicy Borowej. Świadkowie proszeni są o pilny kontakt

Tyscy policjanci poszukują świadków kradzieży roweru marki MTB Kands Spectro, która miała miejsce przy ulicy Borowej. Sprawca ma maksymalnie 25 lat. Policjanci proszą o wszelkie informacje w sprawie.

Zdj. ilustracyjne
Kands spectro 7

Do zdarzenia doszło 10 września na posesji przy ulicy Borowej 79 w Tychach. Tego dnia skradziono rower marki MTB Kands Spectro o wartości przekraczającej tysiąc złotych.

- W toku wykonanych czynnościach śledczy ustalili mężczyznę, który może mieć informacje na temat zdarzenia. Mężczyzna w wieku około 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, włosy krótko ścięte - czytamy na stronie tyskiej komendy.

Wiadomo również, że w dniu kradzieży sprawca był ubrany w w spodenki jeansowe typu ¾, bluzę z kapturem z charakterystycznym wzorem szachownicy na wewnętrznej stronie kaptura oraz dużym owalnym znakiem na przedniej części bluzy oraz obuwie w jasnym kolorze marki „NIKE”.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w sprawie proszone są o kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30.