Policyjny pościg w Tychach. Śmierć pasażera i poszkodowany uciekający kierowca

Jak informuje portal 112tychy.pl 5 października 2021 roku po godzinie 1 w nocy na tyskich ulicach doszło do policyjnego pościgu.

Policjanci na ul. Sikorskiego w Tychach podczas próby zatrzymania samochodu do kontroli, kierowca podjął próbę ucieczki. Policjanci ruszyli za nim w pościg, jednocześnie poinformowali dyżurnego komendy Policji w Tychach, który wysłał dodatkowe patrole do pościgu. Z informacji podanych przez 112tychy.pl wynika, że uciekający kierowca jechał ul. Sikorskiego, a następnie al. Bielską w kierunku Kobióra. Kierowca osobówki utracił panowanie nad swoim pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewa.

W wyniku zdarzenia 41-letni pasażer poniósł śmierć, a kierujący 38-letni mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Zatrzymanie poszukiwanego i zamknięta droga

Jak się okazało kierowca osobówki miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a także był poszukiwany przez Policję za liczne przestępstwa. Na miejsce zdarzenia wysłany został policyjny technik kryminalistyki, grupa dochodzeniowo – śledcza oraz prokurator. W trakcie prowadzenia czynności przez służby, ruch na tym odcinku drogi został całkowicie zablokowany. Policjanci Tyscy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwo mające na celu wyjaśnienie tego zdarzenia.

czytaj więcej:

4088 1637433466

Śmierć mężczyzny na jednej z tyskich ulic

112 sylwester 2022 2023 tychy pożar

Bilans szkód po sylwestrze w Tychach

Pożar mieszkania w Tychach

Tragiczny w skutkach pożar mieszkania w bloku w Tychach

Pożar mieszkania w Tychach

Pożar mieszkania w mieście. Powodem zwarcie w ładowarce?

Potrącenie pieszych na przejściu dla pieszych

Potrącenie matki z dzieckiem na przejściu dla pieszych

telefon

Ktoś w Tychach udaje policjanta?

Bmw

Kierowca BMW driftował na jednym z tyskich rond