Potrącenie pieszej przy ulicy Serdecznej. Kierowca nie zapanował nad pojazdem

Przy ulicy Serdecznej na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia kobiety. Do zdarzenia doszło w rejonie bramy wjazdowej do jednego z zakładów produkcyjnych. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratunkowe.

fot. Google Street View
Bez tytułu

W piątek, 28 stycznia około godziny 21:30 doszło do potrącenia kobiety na przejściu na pieszym. Kierująca pojazdem marki Ford nie zapanowała nad samochodem i wjechała na przejście.

- Kierująca pojazdem ukarana mandatem karnym. Piesza nie doznała poważnych obrażeń - wyjaśnia asp. szt. Barbara Kołodziejczyk, oficer prasowa KMP w Tychach.

Nawierzchnia była śliska

Przyczyną wypadku była oblodzona jezdnia. Służby, który dotarły na miejsce zaopatrzyły ranną kobietę, a następnie z obrażeniami ciała zespół ratownictwa medycznego przetransportował ją do szpitala na dokładną diagnostykę. Kobieta nie odniosła ciężkich obrażeń - jej życiu i zdrowiu nie zagrażało niebezpieczeństwo.

Na miejsce wezwana została pługo-piaskarka. Policjanci z KMP w Tychach prowadzą dalsze czynności, które wyjaśnią przyczyny i okoliczności tego niebezpiecznego zdarzenia.

czytaj więcej:

Bierun agresor policja

Bieruń: groził rodzicom śmiercią, bił wezwanych policjantów

Drogówka

Efekty kolejnej akcji antyalkoholowej tyskiej drogówki

Kontrola drogowa (zdjęcie ilustracyjne)

21-latek z Tychów pędził autem 178 km/h

Przejście dla pieszych

Dwaj kierowcy ciężarówek nie zatrzymali się przed przejściem

Policja

Policja znalazła narkotyki u bezdomnego

Radiowóz drogówki

Jechał 158 km na godz. przy ograniczeniu do 70

Pobicie mężczyzny Tychy

Pobicie mężczyzny w Tychach. Policjanci szukają sprawców