Potrącenie pieszej przy ulicy Serdecznej. Kierowca nie zapanował nad pojazdem

Przy ulicy Serdecznej na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia kobiety. Do zdarzenia doszło w rejonie bramy wjazdowej do jednego z zakładów produkcyjnych. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratunkowe.

fot. Google Street View
Bez tytułu

W piątek, 28 stycznia około godziny 21:30 doszło do potrącenia kobiety na przejściu na pieszym. Kierująca pojazdem marki Ford nie zapanowała nad samochodem i wjechała na przejście.

- Kierująca pojazdem ukarana mandatem karnym. Piesza nie doznała poważnych obrażeń - wyjaśnia asp. szt. Barbara Kołodziejczyk, oficer prasowa KMP w Tychach.

Nawierzchnia była śliska

Przyczyną wypadku była oblodzona jezdnia. Służby, który dotarły na miejsce zaopatrzyły ranną kobietę, a następnie z obrażeniami ciała zespół ratownictwa medycznego przetransportował ją do szpitala na dokładną diagnostykę. Kobieta nie odniosła ciężkich obrażeń - jej życiu i zdrowiu nie zagrażało niebezpieczeństwo.

Na miejsce wezwana została pługo-piaskarka. Policjanci z KMP w Tychach prowadzą dalsze czynności, które wyjaśnią przyczyny i okoliczności tego niebezpiecznego zdarzenia.

czytaj więcej:

Patrole nad Jeziorem Paprocańskim

Konne patrole z Częstochowy na Paprocanach

Policja Tychy

Wysokie mandaty dla pijanych rowerzystów

Oszust Mikołów

Oszukał budowlańców na ponad 70 tys. złotych

Zatrzymany Tychy

Tyscy policjanci zatrzymali poszukiwanego

Karambol w Tychach

Karambol na rondzie Paprocańskim w Tychach

Kradzież telefonów w Tychach

Policja poszukuje złodzieja telefonów!

Noz w rece

Tychy: nożownik ranił trzy osoby