Pożar mieszkania w bloku przy ul. Przemysłowej w Tychach. Zobacz zdjęcia

Jak informuje portal 112tychy.pl w środę, 9 marca 2022 r., doszło do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ul. Przemysłowej w Tychach. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Fot. 112tychy.pl
Pożar mieszkania Tychy

W środę około godziny 12:30 dyżurni Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej Tychy i Komendy Miejskie Policji Tychy otrzymali zgłoszenie o pożarze jednego z mieszkań przy ul. Przemysłowej 13. Na miejsce zgłoszenia od razu wysłano tyskich strażaków i patrol policji. Po dotarciu na miejsce strażacy zastali palące się mieszkanie na 6 piętrze. Strażacy natychmiast przystąpili do działań ratowniczo-gaśniczych z dwóch stron.

Pożar starano się opanować z klatki schodowej budynku oraz z drabiny strażackiej. Po ugaszeniu pożaru i przeszukaniu mieszkania na szczęście nikogo w nim nie znaleziono. Klatka schodowa jak i spalone mieszkanie zostało oddymione i przewietrzone. Częściowemu spaleniu uległo wyposażenie mieszkania. Uszkodzona została również elewacja budynku i okna mieszkania wyżej. Po ponad godzinie działania na miejscu zostały zakończone. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności powstania pożaru.