Reprezentacja Polski kobiet zagra na Stadionie Miejskim w Tychach!

We wtorek 26 października 2021 r. na Stadionie Miejskim w Tychach zostanie rozegrany mecz reprezentacji Polski kobiet, w którym Polska reprezentacja będzie walczyła w eliminacjach do Mistrzostw Świata w piłkę nożną.

Unsplash.com
Daniel norin l Bhhnhndp E0 unsplash

26 października o godzinie 19:45 odbędzie się piłkarski mecz eliminacji do Mistrzostw Świata. Na murawie wystąpią kobiece reprezentacje Polski i Albanii.

Po raz trzeci na Stadionie Miejskim w Tychach zagości reprezentacja Polski. Sześć lat temu Biało-Czerwone pokonały Słowację 2-0, a spotkanie na stałe zapisało się na kartach kobiecego futbolu. Na trybunach w trakcie meczu, zasiadło ponad sześć tysięcy kibiców. Do tej pory był to najlepszy wynik w historii pod względem frekwencji na tyskim stadionie. Kolejne spotkanie reprezentacji zostało rozegrane w kwietniu 2016 roku. Wtedy Polki bezbramkowo zremisowały z reprezentacją Danii, a mecz oglądało ponad pięć tysięcy widzów.

Bilety na mecz Reprezentacji Polski

Bilety są już dostępne. Wejściówki można kupować za pośrednictwem strony bilety.gkstychy.info w cenach:

  • 5 zł (ulgowy)
  • 10 zł (normalny)

Organizatorzy zaznaczają, że kasy Stadionu Miejskiego będą otwarte tylko i wyłącznie w dniu meczu.

Wcześniejsze spotkania

Na dwóch wrześniowych meczach, inaugurujących zmagania w kwalifikacjach do mundialu, podopieczne Niny Patalon zdobyły cztery punkty, po remisie z Belgią w Gdańsku 1:1 i zwycięstwie w Erywaniu 1:0 z Armenią.

Polki zajmują obecnie trzecie miejsce w grupie F za Norwegią i Belgią. Przed nami jest reprezentacja Kosowa, Albanii i Armenii. Bezpośrednio do finałów mistrzostw świata, które odbędą się w 2023 roku w Australii i Nowej Zelandii, awansuje tylko zwycięzca grupy.

czytaj więcej:

Gksruch

Piłkarze GKS remisują z Ruchem 2:2

GKS TYSKIE

Sponsor GKS Tychy ogłoszony

Zabezpieczenia podczas meczu w Tychach

Ponad 300 policjantów zabezpieczało mecz

GKS Tychy

Chwila odpoczynku i powrót do pracy hokeistów GKS Tychy

Gks tychy stadion

Czterech niechcianych. GKS Tychy ujawnił listę transferową

Policyjne zabezpieczenia

Ponad 200 policjantów zabezpieczało mecz

GKS Tychy

GKS Tychy może mieć nowego właściciela