Reprezentacja Polski kobiet zagra na Stadionie Miejskim w Tychach!

We wtorek 26 października 2021 r. na Stadionie Miejskim w Tychach zostanie rozegrany mecz reprezentacji Polski kobiet, w którym Polska reprezentacja będzie walczyła w eliminacjach do Mistrzostw Świata w piłkę nożną.

Unsplash.com
Daniel norin l Bhhnhndp E0 unsplash

26 października o godzinie 19:45 odbędzie się piłkarski mecz eliminacji do Mistrzostw Świata. Na murawie wystąpią kobiece reprezentacje Polski i Albanii.

Po raz trzeci na Stadionie Miejskim w Tychach zagości reprezentacja Polski. Sześć lat temu Biało-Czerwone pokonały Słowację 2-0, a spotkanie na stałe zapisało się na kartach kobiecego futbolu. Na trybunach w trakcie meczu, zasiadło ponad sześć tysięcy kibiców. Do tej pory był to najlepszy wynik w historii pod względem frekwencji na tyskim stadionie. Kolejne spotkanie reprezentacji zostało rozegrane w kwietniu 2016 roku. Wtedy Polki bezbramkowo zremisowały z reprezentacją Danii, a mecz oglądało ponad pięć tysięcy widzów.

Bilety na mecz Reprezentacji Polski

Bilety są już dostępne. Wejściówki można kupować za pośrednictwem strony bilety.gkstychy.info w cenach:

  • 5 zł (ulgowy)
  • 10 zł (normalny)

Organizatorzy zaznaczają, że kasy Stadionu Miejskiego będą otwarte tylko i wyłącznie w dniu meczu.

Wcześniejsze spotkania

Na dwóch wrześniowych meczach, inaugurujących zmagania w kwalifikacjach do mundialu, podopieczne Niny Patalon zdobyły cztery punkty, po remisie z Belgią w Gdańsku 1:1 i zwycięstwie w Erywaniu 1:0 z Armenią.

Polki zajmują obecnie trzecie miejsce w grupie F za Norwegią i Belgią. Przed nami jest reprezentacja Kosowa, Albanii i Armenii. Bezpośrednio do finałów mistrzostw świata, które odbędą się w 2023 roku w Australii i Nowej Zelandii, awansuje tylko zwycięzca grupy.