Skradziono kawę za 1400 złotych. Policja publikuje wizerunek osoby mogącej mieć związek ze sprawą

Tyska policja opublikowała wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z kradzieżą, do jakiej doszło w lutym w jednym ze sklepów przy ul. Zwierzynieckiej. Łupem złodzieja padło tam 22 sztuk kawy o łącznej wartości blisko 1400 zł.

To się dopiero nazywa wielka miłość do kawy. 22 paczki tego napoju przy okazji jednych zakupów… Chociaż stop, to nie były zakupy, ale zwykła kradzież. I dlatego właśnie twarz mogącego mieć związek z tą sprawą mężczyzny może oglądać dziś każdy, kto zajrzy na stronę internetową Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

Jak relacjonują funkcjonariusze do kradzieży doszło 14 lutego o godz. 19.12 w jednym ze sklepów przy ul. Zwierzynieckiej w Tychach. Łupem złodzieja padło tam 22 sztuk kawy o łącznej wartości blisko 1400 zł.

Za zgodą prokuratora tyska policja zdecydowała się opublikować uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Ma on ok. 40 lat, ubrany był w kurtkę koloru czarnego, a także takiego samego koloru spodnie, buty i czapkę.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach (tel. 47 85 512 30; ppm@tychy.ka.policja.gov.pl).

czytaj więcej:

Centrum handlowe

Oszuści w mieście? Mieszkańcy apelują o ostrożność!

Osiedle A

Nagroda dla tyszan za udział w spisie

Policja

Policjanci uświadamiali tyskich seniorów

62 661350

Policjanci uświadamiali tyskich seniorów

„Silesia Incognita”

Śląski europoseł w tyskiej szkole

38 660095

Pirat drogowy z Bojszów zatrzymany!

Praca Tychy

PUP Tychy przygotował projekt dla osób do 30 roku życia