Śmierć 31-latka na torach. Do zdarzenia doszło na stacji PKP Tychy Miasto

Służby kryzysowe wojewody śląskiego i portal 112Tychy.pl poinformowały o tragicznym zdarzeniu do którego doszło 1 sierpnia na stacji PKP Tychy Miasto.

Photo 1538166261293 9230c2a7ee36

Jak informuje portal 112Tychy.pl 1 sierpnia około godziny 4:20 na torowisku w rejonie nieczynnej stacji PKP Tychy Miasto (rejon ul. Dąbrowskiego) doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Z niewyjaśnionych na tą chwilę przyczyn doszło do potrącenia osoby postronnej przez pociąg pasażerski relacji Tychy Lodowisko - Katowice.

Na stacji kolejowej Tychy Miasto doszło do najechania pociągu Kolei Śląskich na osobę przebywającą na torowisku ze skutkiem śmiertelnym - poinformowały służby kryzysowe wojewody.

Na miejsce zdarzenia wezwane zostały: zespół ratownictwa medycznego, patrole Policji i zastępy Straży Pożarnej. Po dotarciu na miejsce zgłoszenie zostało potwierdzone. Niestety nie było szans na ratunek. Mężczyzna już nie żył. Na miejsce wezwana została dodatkowo grupa dochodzeniowa - śledcza KMP Tychy oraz prokurator. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Jak poinformowała rzeczniczka tyskiej policji Barbara Kołodziejczyk - 31-latek miał leżeć na torach. Prokurator zarządził sekcję zwłok mężczyzny.

czytaj więcej:

Wypadek na przejściu w Tychach

Potrącenie na al. Bielskiej w Tychach

Mika baumeister J5yo GZ Ldp SI unsplash

Tyska policja ostrzega przed cyberprzestępcami!

Cyberprzestępczość

Cyberprzestępczość w Tychach. Policja apeluje o ostrożność

Seniorka

Tyscy strażnicy miejscy pomogli zagubionej seniorce

Wypadek na DK1

Szczegóły piątkowego wypadku na DK1 w Kobiórze

telefon

Ktoś w Tychach udaje policjanta?

Bmw

Kierowca BMW driftował na jednym z tyskich rond